20 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları! Bugün Burcunuzu Neler Bekliyor?

20-agustos-2022-gunluk-burc-yorumlari!-bugun-burcunuzu-neler-bekliyor?

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 20 Ağustos 2022 Cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 20 Ağustos 2022 günlük burç yorumları…

  • Ağustos 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?
  • Haftalık Burç Yorumları (15-21 Ağustos): Bu hafta burçları neler bekliyor?

KOÇ BURCU (20 AĞUSTOS 2022) *

Değişim ve dönüşüm sizin için olmazsa olmaz, ancak duygusal konularda ise eski takıntılarınızdan kurtulmakta zorlanıyorsunuz. Bugünün enerjisi size bazı konularda kararsızlıklar ve gizem sunuyor. İkili ilişkilerde bugün oldukça pozitifsiniz ve yeni insanlarla tanışmaya açıksınız.

BOĞA BURCU (20 AĞUSTOS 2022) *

Bugün oldukça inatçı ve agresif bir kişiliğe bürünebilirsiniz. Özellikle katılacağınız sosyal aktivitelerde topluma ayak uydurmak yerine toplumun size uymasını beklemeniz gerginliklere neden olabilir. Çevrenizde sizi destekleyen dostlarınızın az oluşu belki de oturup nerede hata yapıyor mu sorgulamanıza vesile olur.

İKİZLER BURCU (20 AĞUSTOS 2022) *

Bugün, uzun süredir almayı isteyip de alamadığınız bir şeyi alacaksınız. Günün ortasından itibaren çok yakın dostlarınız ve partneriniz ile dışarıda vakit geçirecek belki şehir dışına kısa bir yolculuk yapacaksınız. Maddi açıdan yaşadığınız sıkışıklığı açmak için daha sakin olmalı ve akılcı adımlar atmalısınız.

YENGEÇ BURCU (20 AĞUSTOS 2022) *

Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz var. Bugün, birçok konuda adım atarak geleceğe dair bu planlarınıza adeta katkı sağlayacaksınız. Çevrenizde sizin bu planlarınıza destek vermeye çalışan yakın dostlarınızın olması sizi oldukça mutlu ediyor.

ASLAN BURCU (20 AĞUSTOS 2022) *

İlişkilerinizde dominant olanın karşı taraf olması sizi oldukça rahatsız ediyor. Onun bazı davranışları sizin için asla kabul edilebilir olmamasına rağmen suskun kalmanız aslında doğanıza aykırı. Çok sevmek ile bağımlılık hissetmek tamamen farklı konular ve siz buna en kısa sürede çözüm bulmak zorundasınız.

BAŞAK BURCU (20 AĞUSTOS 2022) *

Kendinizi ifade edecek hobiler ile uğraşmak sizi mutlu ediyor. Boş vakitlerinizde toplum yararına olan sosyal sorumluluk projelerinde yer almayı deneyebilir hem kendinizi mutlu eder hem de insanlara fayda sağlasınız. Aşk hayatınızda gerçek duygularınızı ve niyetinizi artık partnerinizle konuşmanın zamanı geldi.

TERAZİ BURCU (20 AĞUSTOS 2022) *

Bugün hayata karşı bakış açınızı ve şartlarınızı esnemekten yanasınız. İçsel dünyanız çok karışık ve olayları farklı boyutlarda inceliyorsunuz. Bugün, çevrenizde sizi seven insanların varlığını hissetmek motivasyon gücünüzü artıracak. Yeni insanlara ve yeni bakış açılarına kapınızı kapatmayın.

AKREP BURCU (20 AĞUSTOS 2022) *

Enerjik ve güçlü bir kişiliğe sahip olmanız bazen çevrenizdekiler tarafından hasetle karşılanıyor. Çevrenizde sizi seven ve saygı gösteren dost diyebileceğiniz insanlara ihtiyacınız var. Partneriniz ile ilgili duygusal bir çıkmazda olabilirsiniz. Doğru yol sizin içinizde, iç sesinizi dinleyin.

YAY BURCU (20 AĞUSTOS 2022) *

Sosyal çevrenizde bugün, girişimciliğinizi ön plana çıkaracak çalışmalar içinde olacak ve sanatsal faaliyetlere katılacaksınız. Bazı işlere öncülük yapmanız çevreniz tarafından taktir ile karşılansa da yolunuza taş koymaya çalışanların olduğunu da unutmayın.

OĞLAK BURCU (20 AĞUSTOS 2022) *

Partnerinizle sürekli fikir ayrılıkları yaşamanız duygusal anlamda sizi oldukça etkiliyor ve bunaltıyor. Bir tür sıkışmışlık enerjisi sizi adeta dışarıya doğru itiyor ve partnerden uzaklaştırıyor. En kısa sürede bu durumu düzeltmediğiniz taktirde bu ilişki sonlanmaya doğru hızla gidiyor.

KOVA BURCU (20 AĞUSTOS 2022) *

Bugün, birçok olaya farklı bir şekilde yaklaşmaya çalışıyor bakış açınızı değiştirmek için çaba gösteriyorsunuz. Yakın çevreniz bu çabalarınızı taktirle karşılıyor. Kendi hayatınıza dair gelecek planlamanızda partnere ait bir iz düşüm yok. Bu durum ilişkinizde güvensizlik yaratıyor.

BALIK BURCU (20 AĞUSTOS 2022) *

Bugün, uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir eğitim hakkında adım atmayı düşünüyorsunuz. Yurtdışı bağlantılı olması muhtemel bu eğitimin sonunda hayatınızda köklü bir değişimin kapsı aralanabilir. Gün ortasından itibaren ailevi sorunlar nedenli bir aile büyüğünü ziyaret edebilir ve görüş alışverişinde bulunabilirsiniz.

  • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
  • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
  • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir