• 31 Ocak 2022
  • 107 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

2/2/2022! Bildiğiniz üzere numerolojide bazı dizilimler önemli etkiler taşıyabiliyor. Özellikle de rakamların tekrar ettiği ve belli bir rakamın genel tarih dizilimini domine ettiği günler bizleri bazı enerjilerle kuşatıyor. Bu yıl bunlardan en önemlisini 2 Şubat 2022 tarihinde yaşıyoruz.

1 Şubat Kova Yeniayı ile giriş yapacağımız aydaki bu yenilenme, değişim ve başlangıçlar enerjisi 2.2.2022’nin de gücüyle enerjisini had safhaya taşıyor. Numerolojide 2 rakamının ikili ilişkileri, ortaklıkları ve duygusal ilişkilerde dengeyi yansıtması tüm bu başlıkları şubat ayının merkezine taşıyor. 2 rakamı bizlere diyaloglarımızı güçlendirmeyi öğreniyor ve bu da hayatımıza anlaşmalar, kabulleniş, dinleme, orta yol bulma, şefkat gösterme, iş birliği yapma olarak etki ediyor.

Dolayısıyla 2 Şubat 2022 enerjisi ile sorunlar yaşadığınız ikili ilişkilerinizde uzlaşmacı bir tavır benimseyerek problemlerin üstesinden gelebilirsiniz. Bunun için kusursuz bir gün. Ayrıca duygularınızla yüzleşmeniz ve bunu gereken kişilerle paylaşmanız açısından da günün enerjisi sizinle olacak.

20 Şubat 2022 ve özellikle 22 Şubat 2022’nin de benzer etkilerle karşımıza çıkacağını şimdiden söyleyebiliriz! Bu nedenle 2022 Şubat ayı oldukça dönüştürücü ve iz bırakıcı bir ay olacak. Dostlukların, aile bağlarının, ilişkilerin nihayet konuşarak çözümlenebileceği bu aydan mutlaka fayda sağlamaya dikkat edin. Hassas konuları konuşmak için gerekli adımı atın. Çünkü güzel sonuçlar almanız bir hayli olası!

İlgili Konular
  • slider

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir