2 Mart Anka Kuşu Yeniayı’nın Burçlara Etkisi

2-mart-anka-kusu-yeniayi’nin-burclara-etkisi

Merhaba Sevgili Dostlarım,

2 Mart Balık Yeniayıyla birlikte önümüzdeki 15 günü derinden etkileyecek olan muazzam enerjiler sizinle birlikte olacak. Balık Yeniayı bize şunları fısıldıyor; “Şimdi küllerinden yeniden doğma vakti ancak ne zamana kadar sana iyi gelmeyen aşk, iş, kariyer yolculuğuyla yol almaya devam edeceksin? Parıldamak istiyorsan önce yanmalısın ve üzerine yük olan her türlü enerjiden arınmalı ve sonrasında bir Anka Kuşu gibi yükselişe geçmelisin. Sana iyi gelmeyen ne varsa arınabileceğin büyük bir Rahmani güç var arkanda, sisteme güven, ilahi sistemin terazisi seninle birlikte.

Size iyi gelmeyen enerjilerden arındığınız anda yükseliş ve gelen hediyeleri önümüzdeki 15 gün almak için şansınız bulunuyor. Kader planları değişirken ayın 8-9 Mart tarihlerinde hakkınıza girilen her türlü enerjiden bir adım geride durarak, gelen mucizeleri kucaklamak için şansınız bulunuyor. İş arayanların işe girme süreci, aşk arayanların karşılaşılacağı sürpriz itiraflar ve belki de evlilik süreçleri ve parasal konuda umulmadık enerjiler sizinle birlikte olacak.

Balık Yeniayı Rahmani enerjiler barındırır; dualar ve rüyalarınız oldukça kıymetliyken, yaşlılara, savaş mağdurlarına ve hakkına girilen kişilere, kimsesizlere yardım etmek, bu güzel enerjinin artmasına vesile olabilir. Sağlık açısından lenf bezleri, ayaklar ve bacaklar, kan hücreleri ve kanser tedavisi gören kişilerin bağışıklık sistemlerine daha fazla özen göstermesi gereken önemli bir dönem. Peki burçları neler bekliyor?

Koç Burcu

Koç Burcu

Gizlilikler ve sırlar gözler önünde olacak. Kendinizi ıssız hissettiğiniz bir dönemeçten geçiyor olabilirsiniz. Şimdi enerjinizi depolama zamanı… Şimdi işinizi, aşkınız ya da evliliğinizi düşünme zamanı… Kim sizi ne kadar hak ediyor, şimdi karar zamanı. Bazı Koç burçlarının umulmadık yerlerden gelen yardımlarla bir anda hayatı değişecek ama öncelikle bu hafta sizin için inziva vakti.

Boğa Burcu

Boğa Burcu

Gökyüzünde kalabalıklar, sosyal yardımlaşma derneklerinin bulunduğu ortamlar gündeminizde olacak. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hazırlık aşamasındasınız. Planlarınızı gerçeğe dönüştürmek için hafta sonunu bekleyin derim. Tüm bu süreçlerden geçerken hayatınızda değişen enerjileri ve mutluluğunuzu çekemeyenleri bu hafta hayatınızdan çıkaracaksınız. Parasal konularda aşırı harcamalara dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu

İkizler Burcu

Kariyerinizle ilgili belirsiz olan konular, belli olmayan iş görüşmeleri yerine artık şanslı etkiler sizinle olacak. İş hayatınızda her ne kadar mücadele etseniz de rüzgarı arkanıza aldığınızı görüyorum. Para kazanma için de şanslar sizinle birlikte. İsminizden söz ettirebilirsiniz. Aile büyükleriniz önemli bir ameliyat geçirdiyse bu hafta itibariyle hızlıca iyileşecek olduklarını söyleyebilirim.

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

Gökyüzünün desteğini ilahi bir hak edişle arkanıza almışsınız. Medya, ithalat, satış, pazarlama ve yükseköğretim, tanınmak için şanslı bir döngüdesiniz. Hafta sonuna doğru gizli düşmanlara açık olduğunuz bir süreçten geçebilirsiniz. İş hayatınızda içinize sinmeyen kişiler ile paylaşımlarınıza dikkat etmelisiniz.

Aslan Burcu

Aslan Burcu

Maddi konularda belirsizlikler bu hafta itibariyle çözüm yollarıyla birlikte karşınızda olacak. Parasal konuların haricinde ufak bir operasyon geçirdiyseniz zorlu ama hızlı toparlayacağınız bir süreçtesiniz. Miras konularındaki belirsizlikler veya iş yerinizdeki önemli bir hakkınızı alamadıysanız hukuki süreçlere başvurmak için bir sürecin içerisine girebilirsiniz.

Başak Burcu

Başak Burcu

Evlilik ve beraberliğinizde daha fazla paylaşımın başlayacağı yeni bir sürecin içerisindesiniz. Bu hafta itibariyle kalbi boş olanlar yeni bir aşka yelken açacaklar. Beraberliklerdeyse evlilik hazırlıkları başlayabilir. Çevrenizin genişleyeceği önemli bir haftadan geçerken, olası şeker ve dolaşım problemi rahatsızlıklarınız bulunuyorsa lütfen dikkatli olunuz.

Terazi Burcu

Terazi Burcu

İş hayatınızda enerjinizin daha çok kendinizden emek verdiğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Yeni iş ve teklifler, yabancılar ve iş seyahatleri de gündeminizde olacak gibi görünüyor. Aşk ve ilişkilerde özellikle uzunca zamandır kendinizi anlatamadığınız her türlü konu açısından şanslı bir dönemin içerisine girmektesiniz. Çocuklarınızın sağlığına ekstra özen göstermelisiniz.

Akrep Burcu

Akrep Burcu

Aşk ve beraberlikte ilişkinizdeki belirsizliklere rağmen mutluluğu tercih edeceğiniz, ancak ay sonuna doğru daha net adımlar atılmasını isteyeceğiniz yeni bir süreçtesiniz. Bu hafta kendinize her türlü atılım için zaman tanıyın ve alt yapı oluşturun. Fevri çıkışlar yapmak çevrenizdeki pek çok kişinin sizin yanınızdan ayrılmasına sebep olabilir. Kalbi boş olan Akrep burçları hafta sonuna doğru yeni bir aşka yelken açabilir.

Yay Burcu

Yay Burcu

Bu hafta kardeşinizin hayatında gelişecek ve değişecek konular hanenizin ve ailenizin gündeminde olabilir. Önemli bir rahatsızlık geçiriyorsa onun yanında olmanız gerekebilir. Bu hafta itibariyle aileniz içerisinde ben-sen konusu hakkında dengede durmak sizi zorlayabilir. Olası küçük seyahatler ve belli bir süre yaşam alanınızı değiştirebilecek fırsatınız bulunuyorsa haftayı değerlendirebilirsiniz. Beraberliğinizde önemli bir karar almadan önce kendinize biraz zaman tanıyın derim.

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

Parasal kaynaklarla ilgili yeni projeler ve iş anlaşmaları gündeminizde olacak ancak bu hafta daha çok alt yapıları hazırlasanız çok daha iyi olabilir. Yakın arkadaşlar, yakın iş arkadaşlarınız ve kardeşlerinizden alacağınız yardımlar da sizi çok mutlu edecek. Yakın çevrenizde olan ancak sizin yeni haberiniz olacak bazı sırlar çıkmak üzere. Bu hafta perşembe gününden sonra yeni bir araç almak için girişimlerde bulunabilirsiniz.

Kova Burcu

Kova Burcu

Sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gereken bir haftadan geçerken, neyin sizi bu kadar yorduğunu çözümlemezseniz ilerleyen süreçte zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta imaj değiştirmek ve olası ufak operasyonlar geçirebilirsiniz. İş hayatınız ve para kazanma sürecinizde yeni bir dönemin içerisinde olacaksınız. Karlı iş fırsatları gündeminizde olacak.

Balık Burcu

Balık Burcu

Şansın kendisinin size aktığı bir haftaya girdiniz, arkanıza yaslanın ve tadını çıkarın. Görünmeyenin arkasında hakkınızda yapılan konuşmalar, çevrilen oyunlar her neyse artık hepsi geride kaldı. Allahın yardımıyla birlikte yükselişinizin tadını çıkarın derim. Yeniay haftasında biraz yorgun olmanız muhtemel. Hafta boyunca enerjinizi hızlandıracak olumlamalar, vitamin ve mineraller almanızı öneriyorum. Sahne sizin, parıldayın.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir