2 Aralık Günlük Burç Yorumları! Bugün Burcunuzu Neler Bekliyor?

2-aralik-gunluk-burc-yorumlari!-bugun-burcunuzu-neler-bekliyor?

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 2 Aralık perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  2 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

2 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI *

İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

KOÇ BURCU (2 ARALIK 2021) *

Sevgili Koçlar, finansal konularda alışılmadık çözümler bulmaya çalışabilirsiniz. Yurtdışı, eğitim konularınız için çokça fikirler üretebilirsiniz. Nereden başlayacağınızı iyi bilmeniz gerekiyor. Değişime açık olabileceğiniz bir gün.

BOĞA BURCU (2 ARALIK 2021) *

Sevgili Boğalar, ikili ilişkileriniz ve sosyal çevrenizle size umut veren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mali tablonuz için ani gelişmeler gündeminize gelebilir, fikirler üretebilirsiniz.

İKİZLER BURCU (2 ARALIK 2021) *

Sevgili İkizler, iş çevrenizde kendinizi daha iyi ifade ederken, ikili ilişkilerinizde ani durumlar gelişebilir. Özellikle iletişim konularına dikkat etmeniz gerekebilir. Çıkışlar sergileyebilirsiniz. Sakin kalmalı odağınızı işinize vermelisiniz.

YENGEÇ BURCU (2 ARALIK 2021) *

Sevgili Yengeçler, aşk hayatınız bugün size ilham verebilir. Hayata başka bir pencereden bakmak keyifli hissettirebilir. İş çevrenizde ani fikirler üretebilir, bunu ortaya koymak için girişimlerde bulunabilirsiniz.

ASLAN BURCU (2 ARALIK 2021) *

Sevgili Aslanlar, ailevi gündemlerinizle uğraşırken, ortaklaşa maddi konularda adımlar atabilirsiniz. Kariyerinizde aniden gelişmeler söz konusu olabilir. Ağzınızdan çıkanlara dikkat etmeniz gereken bir süreç.

BAŞAK BURCU (2 ARALIK 2021) *

Sevgili Başaklar, eğitim konuları, anlaşmalar gündeminize gelebilir. Yakın çevrenizle birlikte girişimlerde bulunabilir, ikili ilişkilerinizde daha iyimser davranabilirsiniz. Ailevi durumlar söz konusu olabilir.

TERAZİ BURCU (2 ARALIK 2021) *

Sevgili Teraziler, maddi ve manevi değerlerinizin ön plana çıkacağı bir gün. İş hayatınızda daha ılımlı davranabilirsiniz. Yakın çevrenizden gelecek ani haberler gündeminize oturabilir.

AKREP BURCU (2 ARALIK 2021) *

Sevgili Akrepler, kendiniz için girişimlerinizi, aşk hayatınızdan göreceğiniz desteklerle daha iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İlham alabilir, uygulamaya koyabilirsiniz. Maddi konularda anilikler söz konusu olabilir.

YAY BURCU (2 ARALIK 2021) *

Sevgili Yaylar, bilinçaltı ve korkularınız için kendinize yatırım yapabilirsiniz. Ailenizle aranızda çocukluktan kalan bazı olaylar varsa çözmek için güzel bir gün. Ancak iş çevrenizdeki ani durumlar sizi farklı fikirlere itebilir.

OĞLAK BURCU (2 ARALIK 2021) *

Sevgili Oğlaklar, umutlarınız ve hayalleriniz bugün fazlaca gündeminize gelebilir. Ne yapmak istediğinizi çözebilme adına araştırmalar yapabilir, yakın çevrenizden fikir alabilirsiniz. Özel hayatınızdan ani haberler gelebilir.

KOVA BURCU (2 ARALIK 2021) *

Sevgili Kovalar, kariyer hayatınız ön planda bir gün. Güzel,ilham verici fikirler üretebilir kendi öz değerinize yatırımlar yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizden bazı fikirler gelebilir. Biraz sakin kalmanız gerekebilir.

BALIK BURCU (2 ARALIK 2021) *

Sevgili Balıklar, yurtdışı konuları, araştırmalar  gündeminizde yer alırken, ilham verici fikirler üretebilir,kendiniz için neler yapabileceğinizi görebilir, keyfiniz yerine gelebilir. Otoriter figürle fikir ayrılıkları görülebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR

   • MERKÜR RETROSU BAŞLADI! BURÇLARI NELER BEKLİYOR? TIKLAYIN…
   • 22 AĞUSTOS MAVİ DOLUNAY gerçekleşti! Etkileri ne olacak?
   • 2021 yılında bizi neler bekliyor? İşte 2021 astroloji yorumu
   • Koç Burcu 2021 astroloji yorumu: Koçları bu yıl neler bekliyor?
   • 2021’de Boğa burcunu neler bekliyor? 2021 Boğa burcu yorumu
   • 2021 yılında İkizler Burcu’nu neler bekliyor? 2021 İkizler Burcu yorumu
   • 2021’de Yengeç burcunu neler bekliyor? 2021 Yengeç Burcu yorumu
   • 2021 yılında Başak burcunu neler bekliyor? 2021 Başak burcu yorumu
   • 2021’de Aslan burcunu neler bekliyor? 2021 Aslan Burcu yorumu
   • 2021 yılında Terazi burcunu neler bekliyor? 2021 Terazi burcu yorumu
   • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
   • Mars Retrosu tüm dünyayı kasıp kavuracak! Hangi burçlar etkilenecek?
   • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
   • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir