2-8 Mayıs 2022 Haftasının Burç Yorumları

2-8-mayis-2022-haftasinin-burc-yorumlari

Önümüzdeki hafta İkizler burcunda başlayan ve Boğa burcunda devam edecek bir Merkür retrosu döngüsüne gireceğiz ancak bu hafta gölgeli günlerini yaşamaya başlayacağız.


Geçtiğimiz sene İkizler Yay burcundaki tutulma hattını tetikleyen bu göksel kombinasyon bu hafta bize geçen sene mayıs, haziran, eylül, ekim ve 2020 Mayıs – Ağustos aylarında yaşadığımız tamamlanması gereken pek çok konuya hazırlık yapıyorken kendimizi bulacağımızı gösteriyor.


Gerçekleri anlamlandıracağımız bir dönemden geçerken, sırlar bu hafta itibariyle ortaya çıkacak.


Kimileri bu hafta itibariyle büyük yükselişlere kendisini hazırlasın. Bir anda terfi, tayin, mevki atlayacağınız şanslı fırsatlar sizinle olabilir. Ama bazıları da büyük yükselişlerin sonrasında hızlıca düşüş yapacağı bir sürece giriş yapıyorken kendini buluyor olacak. Bu hafta Aldebaran sabit yıldızının tetiklenmesiyle göklerin terazisi adeta bizimle olacak. Hak, hukuk gözeten, ikili oynamayanlar yükselirken, gücü ele aldıktan sonra şımarıklık yapanların yaşayacağı sıkıntıların başlangıcı niteliğinde bir haftaya giriş yapacağız. O yüzden kalbinizi üzmeyin başınıza gelen talihsizlikler sizleri güçlendirirken, evrenin ilahi terazisi hak edene hak eden enerjileri verecek.


Bu hafta pazartesi, salı ve çarşamba günleri karşılaştığınız ve size söylenen sözlerin altında bambaşka gerçekler olabileceğini fark ederek ilerlemek ayrıca önemli ve kimseye sırlarınızı hayatta hassas olduğunuz konuları söylemeyiniz. Daha sonra bu konular hakkınızda size karşı koz olarak kullanılabilir aman dikkat. Ayrıca bu hafta karşınıza çıkacak yeni iş anlaşmaları ve sözleşmelere imza atmamak yerinde olacak. Alt yapıları ve sözlü görüşmeler açısındansa gökyüzünü değerlendirebilirsiniz.


Bu hafta ayrıca trafikte oldukça dikkatli olmamız gereken bir zaman dilimine işaret ediyor. Özellikle haftanın ilk üç günü temkini elden bırakmayalım. Uçak ve kara yollarında güvenilir firmaları tercih ederken olası bavul pasaport kayıplarına karşı temkinli olmalıyız.

Perşembe günüyle yani haftanın ortasıyla birlikte daha çok kabuğumuza çekilmek isteyeceksiniz, evim, yuvam, çocuğum düşünceleri hakim olacak. Taşınma, yer değiştirme, evlilik hazırlıkları içerisinde akrabaların ya da arkadaşlarınızın çıkaracağı dedikodulara karşı temkinli olmanızı öneriyorum. Ayrıca bazı beraberlikler açısından gizlenen sırlar varsa bu hafta ortaya çıkacak ve tamam mı devam mı kararları alınacak.

Haftanın en şanslı günü 7 Mayıs Cumartesi, girişeceğiniz her türlü konuda yazılı söz vermeden gökyüzünü arkanıza alabilir ve akışta kalabilirsiniz. Problemlerinizi çözmek, şanslı fırsatlardan yararlanmak, dua ve dileklerinizin kabulü için 7 Mayıs tarihini değerlendirebilirsiniz.

Sağlık açısından çift organlar, meme, akciğer, göz, kulak, kollar ve bacaklarda oluşan sıkıntılarınızı mutlaka önemseyiniz.

Peki burçları neler etkiliyor olacak?

Koç Burcu:

Dış görünüşünüz değişmeye ve güzelleşmeye başladığınız bir süreçten geçiyorsunuz. Bu hafta kardeşleriniz, yakın arkadaşlarınız, komşularınız ve uzunca süredir göremediğiniz akrabalarınızla karşılaşmalar yaşayabilir. Uzun uzun telefon görüşmeleri yapıyorken kendinizi bulabilirsiniz. Kısa seyahatler için gökyüzü sizi desteklerken yolculuklar sırasında çıkacak problemlere temkinli olmalısınız. Bu hafta bazı şeyleri düşünmeden söyleyebilir ve  bu süreç içerisinde yanlış anlamalara, yanlış anlaşılmalarla karşılaşırken kendinizi bulabilirsiniz. Banka hesaplarınız, araba alım satım işlemleri ya da yeni bir iş konusu gündemdeyse dolandırılma riskleriniz bulunuyor aman dikkat. Mutlaka hukuksal yardım almalısınız. Bazı Koç burçları bu hafta özellikle hafta sonuyla birlikte yeni yerleşim alanlarında kendini bulmak isteyecek ve ev alım satım işlemleri açısından bir döngünün içinden geçecek gibi görünüyor. Bu süreç için kendinize 1 ay kadar zaman tanımak ve gözlem yapmak ise daha sonra yaşanılacak pişmanlıklar açısından önemli. Ayrıca Koç burçları özel yaşantınızda gelişen konuların sırlarını kimseye vermeyin derim, çünkü sonradan canınız biraz yanabilir.

Boğa Burcu:

Parasal kaynaklarınızın arttığı ancak bu kaynakları dengeli harcamanız gereken önemli bir süreçten geçmektesiniz. Dost gibi görünen kişilere karşı temkinli olmalısınız. Borç para vermemeniz gereken önemli bir dönemden geçmektesiniz. Aile içinde küslükler bulunan Boğa Burçları bu hafta itibariyle barışıyorken kendini bulacakmış gibi görünüyor. Kendinizi izole etmek isterken Perşembe günüyle birlikte içsel motivasyonunuz artacak ve hayata karşı beklentilerinizi çok daha net ifade edebileceksiniz. Kardeşlerinizin hayatında değişen ve dönüşen olaylar hafta sonuna doğru rahatlamanızı sağlarken, aşk ve gönül işlerinde biraz ketum ve gerçekler karşısında stratejik ilerlemek isteyeceksiniz. Hayatınızda bir arınma sürecinden geçiyorsunuz gerçek dost, gerçek aşk, doğru kariyer yolculuğu her neyse kalbiniz orada atarken, çürük olan her şeyi bu hafta itibariyle hayatınızdan çıkaracaksınız.

İkizler Burcu:

İsminizden söz ettireceğiniz adeta yıldızların size çevrildiği bir süreçten geçmektesiniz. Eski dostlarınızdan yardım alacağınız önemli bir süreci yaşayacaksınız. Uzunca zamandır küslük enerjisinde olduğunuz yakın bir arkadaşınızdan gelen haber sizi mutlu edecek. Olası uzak yolculuklar açısından da desteklendiğiniz bir haftadasınız ancak  kazalara açık olduğunuzu hatırlatmak isterim dikkatli olmalısınız. Hayallerinizi gerçeğe dönmesi için evren size destek veriyor bu konu özellikle aşk, çocuk sahibi olmak ve kariyer gibi görünüyor. Maddi anlamda da bu hafta özellikle perşembe, cuma, cumartesi para enerjiniz artacak haberiniz olsun. Sevgili İkizler enerjiniz artıyor, bu da  zaman zaman agresyonlar yaşamanıza ve çevrenizde hak arayışınıza sebep olsa da karşılaştığınız gerçekler açısından benden buraya kadar diyecekmişsiniz gibi görünüyor, haydi hayırlısı.

İkizler burcunu bitirdim. Aslanlar bir yere ayrılmayın yol ayrımları bulunuyor hakkınızda. Ama önce sıra Yengeç burçlarında.


Yengeç Burcu:

Bilinçdışınızın biraz zorlandığı önemli bir süreci yaşıyorsunuz. Özellikle psikolojik anlamda hassas olduğunuz, sebebi geçmişte yaşadıklarınıza dayanan önemli bir zemin hazırlayabilir. İşin içinden çıkamadığınız her türlü konuda işin uzmanında yardım almalı ve kendinize özen göstermelisiniz. Uzunca süredir sağlık sıkıntıları ile mücadele eden yakınları bulunan Yengeç burçları bu hafta biraz daha zorlanacak gibi görünüyor. Çocuklarınız için yapacağınız yolculuklar onların hayatında değişen koşullar altında da düşünceleriniz bazen çıkmaza girebilir aman dikkat. Aşk ve ilişkiler açısındansa bir arınma haftası özellikle ilk üç gün, sizden saklanan bazı sırlar bulunuyor olabilir. 7 Mayıs’la birlikte kendinizi ve kalbinizi daha mutlu hissederken, belki bu süreç kalbinizi emanet etmek isteyeceğiniz yarım kalmış bir beraberliğe evet diyeceğiniz bir sürecin başlangıcı olabilir. Evliliğini kurtarmak isteyen Yengeç burçlarıysa eski defterleri çözümlemek için hafta sonunu değerlendirebilir.

Aslan Burcu:

Bazı arkadaşlarınızla yol ayrımlarında olacağınız bir süreç yaşarken, yaşadığınız hayal kırıklıkları sizi yoruyor olabilir. Hayatınızda olan bazı güzelliklerden herkes mutlu olmayabilir. Kalabalıkların arasında eleştiriler ve hakkınızda çıkan söylentilere karşı dikkatli olmalısınız. Uzak yolculuklar açısından gökyüzünün desteği sizinle birlikteyken bu hafta itibariyle iş sebebiyle gerçekleşecek yolculuklar ve kalabalıklar arasında kendinizi bulmanız açısından hazırlık niteliğinde olacak gibi görünüyor. İş hayatınızda değişen koşul ve şartlarda olasıyken parasal konularda alacaklarınız bulunuyorsa temkinli ve dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınızdaysa eski beraberliklerinden haber alacak olan Aslan burçları, Merkür retrosuna girmek üzere olduğumuzu ve haziran ayıyla birlikte şartların değişebileceğini göz önünde bulundurması iyi olacak gibi görünüyor. Olası ayrılıklar olursa üzülmeyin her şey kendiliğinden bir ay içerisinde çözülecek.

Başaklar şimdi sizi anlatacağım ama Teraziler evliliğiniz ve işleriniz alarm veriyor sakın bir yere ayrılmayın.


Başak Burcu:

Kariyerinizde eski çalışma arkadaşlarınız veya dostlarınızla birlikte güzel adımlar atacağınız önemli bir sürecin zeminini oluşturmak üzeresiniz. Eski yöneticiler, iş teklifleri, yarım kalan projeler için şahane fırsatlar görünüyor. Bu hafta bunların zeminini oluşturuyorken kendinizi bulabilir ve haberleşmeler yaşayabilirsiniz. Yeni teklif ve projeler açısından ise temkinli olmalısınız. Bu hafta aile büyüklerinizden birinin rahatsızlıkları ve sıkıntılarıyla ilgili de bazı problemler ruhunuzu yorabilir. Arada olası küslükler bulunuyorsa toparlamak için güzel zamanlar. Uzak yolculuklar, müstakbel kayınvalideniz, eşinizin annesi- babası ve ihtiyaçlarıyla ilgili de bazı konular ayrıca gündeminizde olabilir. Taşınma hazırlıkları içindeyseniz biraz yorulabilirsiniz. Hafta sonuna doğru kalabalık ortamların içerisinde olacaksınız ve gözler adeta üzerinizde olacak. Başak burçları bu hafta özellikle 7 Mayıs tarihinin altını çiziyorum, umulmadık şekilde dilekleriniz kabul olabilir haberiniz olsun.

Terazi Burcu:

Uzak akrabalarınız ve yolculukların gündemde olacağı bir haftadan geçmektesiniz. İçsel anlamda biraz gergin hissettiğiniz bir döngüden geçseniz de akrabalarınızdan alacağınız destek ruhunuzu mutlu hissettirebilir. Boşanma, olası hukuki davalar, alacaklı olduğunuz konular hakkında karar aşamasında olabilirsiniz. Şartları toparlamak için fırsatınız bulunsa da toparlayamayanlar için Mayıs ayı dönüm noktası niteliğinde olabilir.  Olası borçlar, davalarınız sonucunda alacağınız kararlar, yurt dışı yerleşim planlarınız zihninizden geçiyor olabilir. Bazı şeyleri akışta bırakmak önemli. Eşinizin ailesiyle olası gerginliklere dikkat ederken, kalbi boş olanlar için bu hafta inziva dönemi olacak.

Akrep Burcu:

Kendinizi değiştireceğiniz önemli bir süreçten geçmektesiniz. Bireysel anlamda ve özellikle anne babanızın sağlığına her zamankinden çok daha fazla özen göstermeniz gereken bir dönemden geçmektesiniz. Olası ameliyatlar gündeminizde olabilir. Maddi durumunuzla ilgili kredi yapılandırma hakları doğarsa değerlendirebilirsiniz ancak borçlanmamaya karşı dikkatli olmalısınız. Yeni yerleşim alanları gündeminizde olacak. Bazı Akrep burçları için iş ve kariyer konusunda temkinli adımlar atmalılar gibi görünüyor. Tatil süreci içerisinde yöneticilerinizden alacağınız haberler canınızı biraz sıkabilir. Hafta sonuna doğru beraberliğinizde birbirinize biraz daha fazla özen gösterecek ve temas edeceksiniz.

Yay Burcu:

Beraberliğinizde ben sen kavgalarının yoğun olacağı bir haftanın  içerisinden geçmektesiniz. Bu süreç hem sizi hem de karşı tarafı ciddi manada yoruyor olabilir. Aile bireyleri ya da akrabalarınızn sebep olduğu konular da gündeminizde olabilir. Geçtiğimiz aylarda sağlık sıkıntısı geçiren Yay burçları bu süreç içerisinde tekrar operasyonel konular atlatmaları muhtemel gibi görünüyor. Açık düşmanlarla restleşeceğiniz bir süreci yaşıyorsunuz, hayatınızda bu hafta gitmesi gereken ve kalması gereken her türlü kişiden arındığınız ve yerine yenilerinin geleceği kıymetli bir süreç sizin için. Hafta sonuna doğru seyahatler ve maddi anlamda karlı fırsatlar için kısmetli bir zaman dilimi.

Oğlak Burcu:

İş hayatınızda size vaat edilen sözlerin tutulup tutulmadığıyla ilgili önemli bir süreçten geçmektesiniz. Geçmişte fikrinizin olduğu iş arkadaşlarınızla ilgili belli etmeseniz de temkinli adımlar atmak oldukça önemli. Yeni iş adımlarınız beklenen süreçte gerçekleşmeyecek olabilir ancak sene sonuna doğru daha sağlam adımlarla birlikte atılımlar sizi bekliyor haberiniz olsun. İş yerinizde takım arkadaşlarınızın ya da evinizin içerisinde çalışan bir yardımcınız bulunuyorsa ayrılma kararları gündeminizde olabilir. Çocuğunuzu etkileyecek yeni bir süreç şanslı etkiler alırken, aşk hayatınızda hafta sonu yaşayacağınız sürprizler sizi çok mutlu edecek. Kalbiniz boşsa ve bu kişi yeni biriyse farklı bir şehirde ya da yabancı uyruklu olabilir. Evli ve mutluysanız eşinizle birlikte yeni yerleşim alanları keşfederken ya da hazırlık yaparken kendinizi bulabilirsiniz.

Kova Burcu:

Sevdiğiniz kişi ile yeni bir sürece geçmek üzere olabilirsiniz. İki ileri bir geri olan beraberlikler açsından Kova burçları için bu hafta artık netlik kazanmaya başlayacak gibi görünüyor. Sizi hak eden enerjiler sizinle birlikteyken, hak etmeyen kişilerin sizden uzaklaştığını göreceksiniz. Bu hafta çocuklarınızla birlikte vakit geçirmek, kısa seyahatler yapmak ve parasal konularla ilgili artışlarınızın olacağı bir süreç sizi bekliyor gibi. Bazı Kova burçları bu hafta sürpriz şekilde hamile kalacaklar ve çok şaşıracaklar. Hafta sonuna doğru yaşam alanınızı değiştirmek, iş yerinizi değiştirmek, taşımak ve  alternatif iş ve proje toplantıları yaparken kendinizi bulabilirsiniz.

Balık Burcu:

Annenizin sağlığıyla yakından ilgilenmeniz gereken önemli bir süreçten geçmektesiniz. Kendi iç dünyanızda oluşan sıkıntılarınızın çözümü için yardım almanız gereken hassas bir süreç de yaşıyor olabilirsiniz. Sağlık açısından üreme organlarınızda tekrarlayan sorunlar ve tedavilere açıksınız. Evinizin içinde yeni bir düzen oluşturmak isteyeceksiniz. Bazı Balık burçları iş hayatından sıkılıp, daha bireysel olmak, kendi zihinlerini dinlemek isteyecekleri hatta hobilerinden para kazanmak isteyecekleri bir sürece geçiş yaparken bazıları da emeklilik kararlarını verecek gibi görünüyor. Hafta sonuna doğru aşk ve evliliğinizde mutluluğunuz artarken, uzunca zamandır aradığınız desteği romantik anlar yaşarken eşiniz tarafından size sunulurken bulacaksınız. Çocuklarınızın hayatında değişen konu ve koşulları da bu kadar zihninize takmayın, en güzel şekliyle değişecek ve dönüşecek. Şans ve fırsat 7 Mayıs tarihinde sizinle, kendinizi göstermek istediğiniz her türlü alanda destek alabilir, popüleriteniz artabilir.

İlgili Konular
  • slider

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir