19 Aralık Günlük Burç Yorumları! Burcunuzu Bugün Neler Bekliyor?

19-aralik-gunluk-burc-yorumlari!-burcunuzu-bugun-neler-bekliyor?

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 19 Aralık pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  19 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

 • Venüs Retrosu yaklaşıyor! Etkileri ne olacak, ne zaman sona erecek?

19 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

KOÇ BURCU (19 ARALIK 2021) *

Sevgili Koçlar, aklınızda bir eğitim, seyahat planı, yurtdışı konuları ya da yakın çevrenizle ilgili durumlar varsa kesin sonuca ulaşmak isteyebilirsiniz. Zihniniz oldukça aktif. Yazılı sözlü anlaşmalarda sonuca gidebilirsiniz.

BOĞA BURCU (19 ARALIK 2021) *

Sevgili Boğalar, maddi konularınızla alakalı karar vermeniz gerekebilir. Yatırım ve birikimleriniz için girişimlerde bulunabilir, harcamalarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ekstra maliyetli durumlardan kaçınabilirsiniz. Maaşınızla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir.

İKİZLER BURCU (19 ARALIK 2021) *

Sevgili İkizler, kendinizle alakalı artık netleşme zaman. Dış görüntü, sağlık, iletişiminiz, kendinize gelebilmek için atacağınız her adım sizi keyiflendirebilir. İkili ilişkilerinizde bazı bitişler, başlangıçlar söz konusu olabilir.

YENGEÇ BURCU (19 ARALIK 2021) *

Sevgili Yengeçler, bilinçaltınızda sizi yoran durumlardan artık özgürleşmek isteyebilirsiniz. Gizli düşmanları fark edebilir ve ilişkinizi bitirmek isteyebilirsiniz. Sağlık konularında da gelişmeler yaşanabilir.

ASLAN BURCU (19 ARALIK 2021) *

Sevgili Aslanlar, sosyal ortamlarda boy gösterebilirsiniz. Sosyal çevreniz, arkadaşlıklarınız, geleceğe yönelik beklentilerinizle alakalı karar aşamasında olabilirsiniz. Aşk hayatınız için belki flört evresini geçebilir ya da bitiş hikayesi yazabilirsiniz.

BAŞAK BURCU (19 ARALIK 2021) *

Sevgili Başaklar, kariyer, meslek, toplumsal statünüzle ilgili kararlar gündeminize gelebilir. Terfiler ya da istifalar gündeme gelebilir. Yoğun çalışmalarınız karşılık bulabilir, ailevi durumlarda göz önüne gelebilir.

TERAZİ BURCU (19 ARALIK 2021) *

Sevgili Teraziler, seyahatler, eğitimler, yurtdışı planları gündeminize gelebilir. Artık almak istediğiniz o eğitimi almak için kararlı olabilir, yurtdışına odağınızı kaydırabilirsiniz.

AKREP BURCU (19 ARALIK 2021) *

Sevgili Akrepler, ortaklaşa maddi gelirlerinizle ilgili karar verme aşaması. Miras, kredi, borç konularında artık önünüzü görebilmek için hareket edebilirsiniz. Eşinizin maddi gelirleri de gündeme gelebilir. Derin araştırmalarda kendinizi bulabilirsiniz.

YAY BURCU (19 ARALIK 2021) *

Sevgili Yaylar, ikili ilişkileriniz, ortaklığınız, davalarınız çözülebilme adına gündeminize gelebilir. Kişilerle yapacağınız görüşmelerden evlenme kararı da çıkabilir ayrılma kararı da. Yeni bir ortaklığa başlamak isteyebilirsiniz. Davalarınızla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir.

OĞLAK BURCU (19 ARALIK 2021) *

Sevgili Oğlaklar, iş hayatınız, iş çevreniz, günlük işleriniz için belki de artık netleşmek isteyebilirsiniz. Sağlığınız için yeni programlara başlayabilirsiniz. İş çevrenizde değişimler söz konusu olabilir. Belki de iş değiştirmek gibi bir düşünceniz varsa adım atmak isteyebilirsiniz.

KOVA BURCU (19 ARALIK 2021) *

Sevgili Kovalar, özel hayatınızla ilgili kararların alınacağı bir süreç. Yeni aşklar söz konusu olabilir. Sürüncemede olan ilişkinizi bitirmek isteyebilirsiniz. İyi giden ilişkiniz varsa evlenme kararı bu süreçte alınabilir. Çocuklarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

BALIK BURCU (19 ARALIK 2021) *

Sevgili Balıklar, aile, hane halkı, emlak konuları gündeminize gelebilir. Taşınmalar, tadilatlar, ev alım satımı için gerekli kararları alabilirsiniz. Ebeveynlerinizle olmak keyfinizi daha da yerine getirebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR

   • MERKÜR RETROSU BAŞLADI! BURÇLARI NELER BEKLİYOR? TIKLAYIN…
   • 22 AĞUSTOS MAVİ DOLUNAY gerçekleşti! Etkileri ne olacak?
   • 2021 yılında bizi neler bekliyor? İşte 2021 astroloji yorumu
   • Koç Burcu 2021 astroloji yorumu: Koçları bu yıl neler bekliyor?
   • 2021’de Boğa burcunu neler bekliyor? 2021 Boğa burcu yorumu
   • 2021 yılında İkizler Burcu’nu neler bekliyor? 2021 İkizler Burcu yorumu
   • 2021’de Yengeç burcunu neler bekliyor? 2021 Yengeç Burcu yorumu
   • 2021 yılında Başak burcunu neler bekliyor? 2021 Başak burcu yorumu
   • 2021’de Aslan burcunu neler bekliyor? 2021 Aslan Burcu yorumu
   • 2021 yılında Terazi burcunu neler bekliyor? 2021 Terazi burcu yorumu
   • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
   • Mars Retrosu tüm dünyayı kasıp kavuracak! Hangi burçlar etkilenecek?
   • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
   • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir