19 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları! Bugün Burcunuzu Neler Bekliyor?

19-agustos-2022-gunluk-burc-yorumlari!-bugun-burcunuzu-neler-bekliyor?

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 19 Ağustos 2022 Cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 19 Ağustos 2022 günlük burç yorumları…

  • Ağustos 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?
  • Haftalık Burç Yorumları (15-21 Ağustos): Bu hafta burçları neler bekliyor?

KOÇ BURCU (19 AĞUSTOS 2022) *

Bugün önem verdiğiniz değerlerinizin yaptığınız işte sizi içsel olarak engellemesine izin vermemelisiniz. Pek çok konuda çevrenizin tepkisine aldırış etmeden, kişisel çıkarlarınızı ön plana çıkarıyorsunuz. Disiplinli yapınızla her şeye hâkim bir tavır içindesiniz. Akşam saatlerine doğru kendinizi mutlu hissettirecek olaylarla karşılaşmanız mümkün.

BOĞA BURCU (19 AĞUSTOS 2022) *

Bugün fiziksel olarak oldukça hırpalanacağınız yoğun bir gün geçireceksiniz. Enerjinizi doğru olarak kullanmanız bugünü atlatmanız açısından oldukça önemli. Bugün yeni bir ortaklığa dahil olabilir ve bu işten önemli paralar kazanabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (19 AĞUSTOS 2022) *

Hemen her konuda yaratıcı fikirler üretebiliyor çözüm odaklı olabiliyorsunuz. Ancak size göre oldukça kapasitesiz ve vizyonsuz kişilerin işinizde sizi yönlendirmesine ise asla tahammülünüz yok. Kişisel hayatınızda yeni insanlara karşı biraz kapalı olmanız belki de yepyeni aşklardan mahrum kalmanıza neden oluyordur.

YENGEÇ BURCU (19 AĞUSTOS 2022) *

Bugün özellikle iş hayatınızla ilgili yeni bir sistem geliştirebilirsiniz. İşinizle ilgili yenilikleri takip etmeli ve önemli kararlarınızı daha sonra vermelisiniz. Aşkta oldukça şanslı bir dönemdesiniz. Mevcutta ilişkisi olan Yengeçler ise bugün partner ile gerginlik yaşayabilirler.

ASLAN BURCU (19 AĞUSTOS 2022) *

Bugün gün boyu yaptığınız işte eleştirilerden etkilenmeden hareket etmeli iç güdülerinize güvenmelisiniz. İkili ilişkilerde çoğu zaman çekimser ve karamsar davranmakla kendinize sorun yaratıyorsunuz. Artık kendinizi daha iyi ifade edebilmenin yollarını bulmalısınız. Kendinizi biraz akışa bırakın.

BAŞAK BURCU (19 AĞUSTOS 2022) *

Bugün kalabalık ortamlarda olmak sizi biraz bunaltabilir. Kendinizi mutsuz hissettiğiniz ortamlardan uzaklaşmaya çalışmak size iyi gelecektir. Gün içinde enerjiniz düşebilir ve motivasyon sıkıntıları yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ise partnerle geleceğe yönelik kararlar alabilirsiniz.

TERAZİ BURCU (19 AĞUSTOS 2022) *

Bugün aile konuları gündeminiz olacaktır. Özellikle çocukların soruları ile ilgilenmek ve eşinize ev işlerinde yardım etmek isteyebilirsiniz. Ailenizle duygu alışverişi içinde bulunduğunuz zaman, kendinizi daha mutlu ve huzurlu hissediyorsunuz. Bugün, sağlık konusunda dikkatli olmalısınız ve yeme içmeniz dikkat etmelisiniz.

AKREP BURCU (19 AĞUSTOS 2022) *

Bugün kişisel anlamda kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceğiniz kişiler ile vakit geçireceksiniz. Maddi olarak bir yakınınıza destek olmak isteyecek ancak eşiniz ya da partnerinizden tepki göreceksiniz. İdeallerinizin gerçekleşmesi adına yaptığınız bazı yatırımlar ise artık meyvesini vermeye başlayacak.

YAY BURCU (19 AĞUSTOS 2022) *

Bugün kardeşleriniz ya da kuzenleriniz ile katılacağınız bir sosyal aktivitede karşı cinsten biri ile bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz. İlişkisi olanlar aman dikkat kaza kurşununa kurban gidebilirsiniz. Gelirinizi arttırmak adına kendinize ek bir iş arayışınız olabilir.

OĞLAK BURCU (19 AĞUSTOS 2022) *

Düşüncelerinizi kimseyle paylaşmıyor duygusal anlamda içinize kapanık yaşıyorsunuz. Sevenleriniz sizin bu durumunuzdan oldukça şikayetçi. Aslında kendine güveni olan ve dik duran bir yapınızın olması çevrenizdekileri biraz küçümser davranmanıza da neden oluyor.

KOVA BURCU (19 AĞUSTOS 2022) *

İş hayatınızda yapıcı ve yaratıcı duruşunuz sayesinde çevreniz tarafından seviliyorsunuz. Akılcı tarzınız ve pratik zekânız sizi diğerlerinden ayıran en büyük özelliğiniz. Ancak aynı davranış şekli şu sıralar ikili ilişkilerinizde ne yazık ki geçerli değil. Özellikle partneriniz ile olan ilişkiniz adeta çatırdıyor.

BALIK BURCU (19 AĞUSTOS 2022) *

Bugün, kendinize olan aşırı güveniniz ve hırsınız sizi adeta hata yapmaya zorluyor. Özellikle maddi konularda bugün oldukça dikkatli olmanızda fayda var. Yeni yatırım, anlaşma, iş değişikliği gibi konuları bugün için askıya almanızda fayda var.

  • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
  • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
  • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir