18 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları! Bugün Burcunuzu Neler Bekliyor?

18-temmuz-2022-gunluk-burc-yorumlari!-bugun-burcunuzu-neler-bekliyor?

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 18 Temmuz 2022 Pazartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 18 Temmuz 2022 günlük burç yorumları…

  • Temmuz 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?
  • Haftalık Burç Yorumları (18-24 Temmuz): Bu hafta burçları neler bekliyor?

Bugün çevremizdeki insanlarla fikir münakaşası yaşama potansiyelimizin son derece güçlü olduğu bir günde olacağız. Ayrıca tüm gün konsantre olmakta güçlük çekebiliriz. Zihnimiz sürekli çalışırken, kolaylıkla konudan konuya atlayarak belki de fikirlerimizi sabote etmeye çalışabilir. İletişim dilimizin de son derece sert olacağı bir gün geçirecek olmanız, belki bizim belki de karşı tarafın bizi manipüle etme girişimlerine sebebiyet de verebilir.

KOÇ BURCU (18 TEMMUZ 2022) *

Bugün işyerinde çok saldırgan veya talep kâr olmamaya dikkat edin. Eğer istediğiniz bir şey varsa, bu konuda sakin ve mantıklı bir konuşma yapmak yardımcı olabilir.

BOĞA BURCU (18 TEMMUZ 2022) *

Elinizde olmayan veya kontrolünüz dışında birçok şey olduğu için biraz hayal kırıklığı yaşıyor olabilirsiniz. Buna kızmak yerine, sahip olduklarınıza göz kulak olmaya çalışın.

İKİZLER BURCU (18 TEMMUZ 2022) *

Gerçekten kalpten yapmıyorsanız, bugün sizden istenen yardım veya tavsiyelerde bulunurken dikkatli olun. Yaptıklarınızın için beklediğiniz ilgi ve saygıyı göremeyebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (18 TEMMUZ 2022) *

Büyük bir sorunla baş etmek veya bir hedefe ulaşmak söz konusu olduğunda, içgüdülerinize güvenin. Kimsenin cesaretinizi kırmasına izin vermeyin. Sonuç sizin için her zaman iyi olacaktır.

ASLAN BURCU (18 TEMMUZ 2022) *

Üzerinizde pek çok sorumluluk olduğu için kendinizi yorgun ve gergin hissedebilirsiniz. Kontrolün bir kısmını serbest bırakın ve çevrenizdekilerin de sorumluluk üstlenmelerine izin verin.

BAŞAK BURCU (18 TEMMUZ 2022) *

Bugün Fazla alçakgönüllü olmaktan vazgeçin. Spot ışığını başkaları ile paylaşmak ve onları da yüceltmek tabii ki güzel, ancak bunu yapmak için kendinizi olduğunuzdan küçük ve değersiz göstermek zorunda değilsiniz. Nasılsanız öyle olun ama asla mütevaziliğin sınırlarını zorlamayın.

TERAZİ BURCU (18 TEMMUZ 2022) *

Bugün her şeyin üzerinize geldiğini ve büyük bir baskı altında olduğunuzu hissediyorsunuz. Bazen hayır demek ya da gerektiğinde tepki göstermek sizi kötü biri yapıyorsa, bırakın öyle olsun. Özgün olmak her zaman iyidir.

AKREP BURCU (18 TEMMUZ 2022) *

Bugün hem zihinsel hem de fiziksel olarak kendinizi yorgun, tükenmiş hissedebilirsiniz. Sessizce acı çekmeyi bırakın ve gerektiğinde yanıt vermeyi öğrenin. Ancak yanlış kişilere veya farklı olaylara karşı tepki vermemeye de dikkat edin.

YAY BURCU (18 TEMMUZ 2022) *

Bugün önemli olaylarda dürtüsel bir seçim yapmak veya duygularınızla hareket etmek yerine karar verme sürecinize zaman ayırmanız ve mantığınızı devreye sokmanız önemlidir. Anında tatmin olma ihtiyacının sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Gerekirse güvendiğiniz birinden tavsiye isteyin.

OĞLAK BURCU (18 TEMMUZ 2022) *

Bugün başkalarını kontrol edemeyeceğinizi düşünüyorsanız sadece ne yapmanız gerektiğine odaklanmalısınız. Siz ne yapmanız gerektiğini bildiğiniz sürece başkalarının ne yaptığının önemi yok.

KOVA BURCU (18 TEMMUZ 2022) *

Bugün tüm yapmanız gereken, kendinize biraz zaman ayırmanız ve sakin kalmanız. Bu belki de sizin için imkânsız ancak, bugün bunu yapmanızı şiddetle tavsiye ederim. Hiçbir şey sağlınızdan önemli değil.

BALIK BURCU (18 TEMMUZ 2022) *

Bugün bir işe başlamadan veya finansal bir yatırım yapmadan önce biraz risk değerlendirmesi yapmanız gerekebilir. Seçeneklerinizi bir süre gözden geçirin ve kararınızı öyle verin.

  • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
  • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
  • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir