18 Şubat Günlük Burç Yorumları! Bugün Burcunuzu Neler Bekliyor?

18-subat-gunluk-burc-yorumlari!-bugun-burcunuzu-neler-bekliyor?

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 18 Şubat 2022 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 18 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  • Şubat ayı burç yorumları 
  • Haftalık burç yorumları (14-20 Şubat)

KOÇ BURCU (18 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Koç; çalışma hayatınızda kadınlardan ve erkeklerden destek görebilirsiniz. Ayrıca aşk fırsatı kariyer hayatınızdan sizi bulabilir. Sağlığınıza, beslenmenize dikkat etmelisiniz çünkü zehirlenmelere açık bir gündesiniz. Yakın çevrenizdeki kadınlara ise dikkat etmelisiniz, fitne çıkaran kadınlara dikkat.

18 Şubat Güneş Balık

İçe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bilinçaltınızı temizleme arındırma için güzel bir zamandasınız. Meditasyon yapabilir, kendinizi manevi anlamda geliştirebilirsiniz.

BOĞA BURCU (18 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Boğa; aşk, ilişki, flört konusunda bugün pek çok fırsatınız olacak. Aşk ise uzak mesafede, seyahatte, eğitimde, hukuk alanlarında sizi bulabilir. Sosyal çevre ve arkadaşlarınızdan yana ise hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Borsadaysanız bugün dikkatli olmalısınız, para kaybı yaşayabilirsiniz. Özellikle de kadınların tavsiyesine maddi kaynaklar konusunda güvenmeyin.

18 Şubat Güneş Balık

Sosyalleşiyorsunuz, sosyal hayatınız bir ay boyunca baskın olarak ön plana çıkacaktır.

İKİZLER BURCU (18 ŞUBAT 2022) *

İkizler Burcu; ev, aile konusunda bugün şanslısınız ve duygularınızı diler getirirken zorlanmayacaksınız. Maddi kaynaklarla ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Yeni bir ev alacaksanız bugün karar verebilirsiniz. İş hayatınızda ise hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz ve önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz.

18 Şubat Güneş Balık

Kariyer hayatınız 1 ay boyunca ön plana çıkacaktır. Kariyer hayatınızda şans ve fırsatlarınız daha aktifleşecek. Eğer işte sorunlarınız varsa korunuyorsunuz.

YENGEÇ BURCU (18 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Yengeç; ilişki, aşk konusunda bugün çok şanslısınız. İletişimle sorunlarınızı çözebilirsiniz. Ayrıca yeni ilişki fırsatları da sizi bekliyor. Seyahat, eğitim, kardeşlerden yana hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gizli kadın düşmanlara ise dikkat edin.

18 Şubat Güneş Balık

Yurt dışı seyahatler, eğitim, hukuk konuları 1 ay boyunca gündeminizde olacak ama bu konularda korunduğunuzu da bilin, şans ve fırsatlarınızı değerlendirmeye çalışın.

ASLAN BURCU (18 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Aslan; maddi kaynaklar, ticaret ve iş hayatınızda yeni sözleşme imzalayabilirsiniz. Aşk fırsatı ise gündelik hayatta, çalışma hayatınızda sizi bulabilir. Sosyal çevrenizdeki kadınlara ise bugün dikkat etmelisiniz.

18 Şubat Güneş Balık

Para, maddi konularda fırsatlarınız var. Maddi açıdan rahat ettiğiniz bir sürece giriyorsunuz ve para konuları 1 ay boyunca daha belirgin olarak hayatınızda kendini gösterecektir.

BAŞAK BURCU (18 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Başak; aşk hayatınızın aktifleştiği bir gündesiniz. Ayrıca hobi ya da çocuklarla ilgili de hayalleriniz için harekete geçebilirsiniz. Kariyer hayatınızdaki kadınlara ise dikkat etmelisiniz, sorunlar yaşayabilirsiniz.

18 Şubat Güneş Balık

İlişki, evlilik, flört konuları 1 ay boyunca çok aktifleşecek ve hayatınızda daha belirgin olmaya başlayacak. Jüpiter’in de desteğiyle 11 Mayıs’a kadar gelen aşk fırsatlarını kaçırmayın. Şanslı bir dönemdesiniz.

TERAZİ BURCU (18 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Terazi; bugün içe çekildiğiniz ve yalnız kalmak isteyeceğiniz bir gün olabilir ama aile ve evinizde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz. Özellikle uyku düzeniniz çok önemli. Ayrıca kronikleşmiş rahatsızlıklarınız var ise şifa bulmak için doğru zamandasınız. Uzak akraba, yabancı kadınlara ise dikkat edin, sorunlar yaşayabilirsiniz.

18 Şubat Güneş Balık

Çalışma hayatınız, sağlığınız, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınızla ilgili konular daha fazla ön plana çıkmaya başlayacak. Bu süreçte korunduğunuzu bilin. Şifalandığınız ve iyileştiğiniz bir zamandasınız.

AKREP BURCU (18 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Akrep; sosyalleştiğiniz, arkadaşlarınızla ilgilendiğiniz bir gündesiniz ve aşk fırsatları sizi yakın çevrenizden, kardeşinizin çevresinden bulabilir. Hayal-gerçekler dengesini doğru kurmalısınız fazla mükemmeliyetçi yaklaşırsanız hayal kırıklığı da yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise kadınların kararlarına dikkat edin. Kadınlar yüzünden para kaybı yaşayabilirsiniz.

18 Şubat Güneş Balık

Aşk, çocuklar, hobi ya da borsa konuları 1 ay boyunca daha fazla ön plana çıkacak. Aşk konusunda Şubat ayında çok şanslısınız. Mutlaka değerlendirin.

YAY BURCU (18 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Yay; kariyer hayatınızda çalışkan ve pratik olduğunuz bir gündesiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu kararlar alabilirsiniz. Ayrıca aşk fırsatı bugün sizinle. Aile ya da evinizle ilgili ise hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hayal ve gerçekler dengesini doğru kurmalısınız. Evlilik ya da ortaklıkta ise kadınlara dikkat etmelisiniz.

18 Şubat Güneş Balık

Bir ay boyunca ev ve aile hayatınız daha belirginleşmeye başlayabilir. Yeni bir ev almak istiyorsanız özellikle 30 Nisanda hayalini kurduğunuz evin sahibi bile olabilirsiniz.

OĞLAK BURCU (18 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Oğlak; eğitim, uzak mesafe seyahat ya da hukuk alanlarında bugün oldukça pratiksiniz ve hayalleriniz için harekete geçebilirsiniz. Detaylarda çok takılmayın yoksa hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki kadınlara ise dikkat etmelisiniz, dost görünümlü düşmanlara dikkat. Ayrıca aşk hayatınızın her alanından sizi bulabilir, oldukça çekici olduğunuz bir dönemdesiniz.

18 Şubat Güneş Balık

Eğitim, seyahat, kardeş konuları 1 ay boyunca daha çok ön plana çıkacaktır. Ayrıca bu alanlarda pek çok fırsatınız olacak.

KOVA BURCU (18 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Kova; maddi kaynaklarınızla ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Harcamalara bugün dikkat etmelisiniz. Ayrıca gizli aşklar ise gündeminize gelebilir. Karmik ilişkiler yaşayabilirsiniz. Partnerin çevresindeki kadınlara ise dikkat edin.

18 Şubat Güneş Balık

Maddi kaynaklarınız bir ay boyunca daha çok öne plana çıkacak. Bereketli bir dönemdesiniz, maddi açıdan kendinizi geliştirme fırsatlarınızın hiç birini geri çevirmeyin.

BALIK BURCU (18 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Balık; ilişki, evlilik ya da ortaklıkla ilgileniyorsunuz ve sosyal çevrenizden yeni aşk fırsatları sizi bulabilir. Eski bir arkadaşlık aşka dönüşebilir. Aile içindeki kadın düşmanlara ise dikkat etmelisiniz.

18 Şubat Güneş Balık

Kendinizi ön plana çıkardığınız ve daha iyi ifade ettiğiniz bir zaman giriyorsunuz. Doğum gününüz kutlu olsun.

  • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
  • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
  • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir