18 Aralık Günlük Burç Yorumları! Burcunuzu Bugün Neler Bekliyor?

18-aralik-gunluk-burc-yorumlari!-burcunuzu-bugun-neler-bekliyor?

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 18 Aralık cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  18 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

 • Venüs Retrosu yaklaşıyor! Etkileri ne olacak, ne zaman sona erecek?

18 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

KOÇ BURCU (18 ARALIK 2021) *

Sevgili Koçlar, iletişiminiz oldukça aktif olan bir gün. Yakın çevrenizden haberler alabilir, sosyal medyayı aktif kullanabilirsiniz. Kendinizle ilgili durumları kardeş, kuzen gibi kişilerle paylaşabilirsiniz. Kısa yolculuklar gündeme gelebilir.

BOĞA BURCU (18 ARALIK 2021) *

Sevgili Boğalar, yatırım ve birikimlerinizle ilgili girişimlerin aktif olacağı bir gün. Harcamalarınızla ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz ancak fevrilikten uzak durmanızda fayda var.

İKİZLER BURCU (18 ARALIK 2021) *

Sevgili İkizler, kendinizle ilgili girişimlerin olacağı bir gün. Dış görüntünüz, sağlığınız ya da fikirleriniz için araştırmalar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerde fevri olmamaya, karşınızdakini de anlamaya çalışmanız gerekebilir.

YENGEÇ BURCU (18 ARALIK 2021) *

Sevgili Yengeçler, kendinizi biraz yorgun hissedebileceğiniz bir gün. İnsanlardan uzaklaşmak, olayları geri plandan izlemek isteyebilirsiniz. Gizli saklı durumlar önünüze gelebilir.

ASLAN BURCU (18 ARALIK 2021) *

Sevgili Aslanlar, sosyal olacağınız bir gün. Arkadaşlarınızla vakit geçirebilir, organizasyonlara katılabilirsiniz. Yeni insanlar hayatınıza dahil olabilir. Aşk hayatınızda fevri davranmamaya çalışın.

BAŞAK BURCU (18 ARALIK 2021) *

Sevgili Başaklar, meslek hayatınızda aktif olacağınız bir gün. Otoriter figürlerle birlikte hareket edebilirsiniz. Kendinizi öne çıkarmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Ailenize karşı sakin kalmalısınız.

TERAZİ BURCU (18 ARALIK 2021) *

Sevgili Teraziler, hayata başka pencereden bakmak keyfinizi yerine getirebilir. Araştırmalar yapabilir,yeni eğitimler gündeminize gelebilir. Yurtdışı seyahatleri ilginizi çekebilir. Yakın çevrenizle alakalı haberler gelebilir,fevri olmayın.

AKREP BURCU (18 ARALIK 2021) *

Sevgili Akrepler, finansal tablonuz için atacağınız adımlarda temkinli olmalısınız. Yatırım ve birikimlerinizi gözden geçirerek ilerlemeniz daha sağlıklı olabilir. Derin araştırmalara girebilirsiniz.

YAY BURCU (18 ARALIK 2021) *

Sevgili Yaylar, ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınız ön planda olabilir. Eğer davalarınız varsa yeni adımlar atabilirsiniz. Eşinizle birlikte keyifli zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Ruh halinizde dalgalanmalar olabilir.

OĞLAK BURCU (18 ARALIK 2021) *

Sevgili Oğlaklar, iş çevrenizde yoğun tempoyla güne başlayabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle organize olarak hızlıca hareket edebilirsiniz. Ancak aceleci tavrınız sizi biraz yorabilir. Dikkatli adımlar atın.

KOVA BURCU (18 ARALIK 2021) *

Sevgili Kovalar, aşk hayatınız bugün aktif. Sevdiğinizle birlikte vakit geçirmek isteyebilir, tatil planları yapabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili haberler gelebilir. Arkadaş çevrenizde fevri hareketlerden kaçının.

BALIK BURCU (18 ARALIK 2021) *

Sevgili Balık, ailevi gündemleriniz olabilir. Taşınma, ev alım satımları gündemleriniz olabilir. Otoriter figürlerle çatışmamaya özen gösterin. Zararlı çıkabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR

   • MERKÜR RETROSU BAŞLADI! BURÇLARI NELER BEKLİYOR? TIKLAYIN…
   • 22 AĞUSTOS MAVİ DOLUNAY gerçekleşti! Etkileri ne olacak?
   • 2021 yılında bizi neler bekliyor? İşte 2021 astroloji yorumu
   • Koç Burcu 2021 astroloji yorumu: Koçları bu yıl neler bekliyor?
   • 2021’de Boğa burcunu neler bekliyor? 2021 Boğa burcu yorumu
   • 2021 yılında İkizler Burcu’nu neler bekliyor? 2021 İkizler Burcu yorumu
   • 2021’de Yengeç burcunu neler bekliyor? 2021 Yengeç Burcu yorumu
   • 2021 yılında Başak burcunu neler bekliyor? 2021 Başak burcu yorumu
   • 2021’de Aslan burcunu neler bekliyor? 2021 Aslan Burcu yorumu
   • 2021 yılında Terazi burcunu neler bekliyor? 2021 Terazi burcu yorumu
   • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
   • Mars Retrosu tüm dünyayı kasıp kavuracak! Hangi burçlar etkilenecek?
   • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
   • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir