18 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları! Bugün Burcunuzu Neler Bekliyor?

18-agustos-2022-gunluk-burc-yorumlari!-bugun-burcunuzu-neler-bekliyor?

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 18 Ağustos 2022 Perşembe gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 18 Ağustos 2022 günlük burç yorumları…

  • Ağustos 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?
  • Haftalık Burç Yorumları (15-21 Ağustos): Bu hafta burçları neler bekliyor?

KOÇ BURCU (18 AĞUSTOS 2022) *

Bugün pek çok konuda yakın çevrenizdeki kişilerin kişisel desteğine ihtiyacınız olabilir. Düşündüğünüz şeyleri hayata geçirmek adına yoğun bir enerji harcıyorsunuz. Kendinizi güçlü hissediyor ve iş bağlantılarınızı, özel egolarınızın dışında tutuyorsunuz. Sevdiğiniz insan için bu akşam romantik bir yemek aranızdaki aşkı kuvvetlendirecektir.

BOĞA BURCU (18 AĞUSTOS 2022) *

Bugün çevrenizde gelişen olayların faklı yönlere evrilme ihtimaline karşı dikkatli olmalısınız. Kendinizi ve ailenizi korumak adına çabalarınız sonuç verecek. Bugün, kendinize her konuda güvenebilirsiniz. Geleceğinizle ilgili yapmayı istediğiniz değişimlere hazırsınız.

İKİZLER BURCU (18 AĞUSTOS 2022) *

Bugün partnerinize veya sevdiğiniz kişiye daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz. Eski dostlarınızla birlikte bazı yeni projeler geliştirebilirsiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınızın sağlayacağı faydaları, gelecek günlerde daha iyi hissedeceksiniz.

YENGEÇ BURCU (18 AĞUSTOS 2022) *

Bugün Çevrenizdeki değişimlerden sizde fazlasıyla etkileneceksiniz. Ailenizle ilgili birtakım gelişmeler söz konusu olabilir. Evinizle ilgili yenilikler gündeminizde. Eşyalarınızın yerini değiştirme, tadilat, yeni dekorasyon vb.

ASLAN BURCU (18 AĞUSTOS 2022) *

Bugün, fazla detaycısınız ve her konuda her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyorsunuz. Merakınız ve araştırma yeteneğinizi ön plana çıkaracak yeni konular peşindesiniz. Yurtdışı ile ilgili bir konuda partnerinizin desteği sizi oldukça şaşırtabilir.

BAŞAK BURCU (18 AĞUSTOS 2022) *

Bugün, maddi konularda oldukça temkinli davranıyor, harcamalarınızda istemeseniz de disiplinli bir şekilde hareket ediyorsunuz. Partnerinizle bütçenizi dengede tutmak adına ortak hareket etmek hoşunuza gidiyor.

TERAZİ BURCU (18 AĞUSTOS 2022) *

Bugün gündeminiz partneriniz ve aranızdaki ilişki sorunları olabilir. Onunla aranızdaki paylaşımlarda somut gerçeklerin oluşmasını sağlamak için, elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Bugün, sanatsal etkinliklere katılabilir, hatta sanat alanında ufak bir yatırım da yapabilirsiniz.

AKREP BURCU (18 AĞUSTOS 2022) *

İç dünyanızdaki çalkantılardan uzak kalmayı bir türlü başaramıyorsunuz. Gücünüzün farkındasınız ve yapacağınız işlere planlı bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Dürüstlük kavramı sizin için o kadar önemli ki, çevrenizi bu konuda yargılamanız oldukça normal.

YAY BURCU (18 AĞUSTOS 2022) *

Güçsüz ve zayıf iradeli kişilerden haz almıyor ve onları çevrenizde istemiyorsunuz. Hedeflerinizi her zaman yüksek tutuyorsunuz. Bugün özellikle iş hayatınızı yakından etkileyecek biri ile tanışabilirsiniz. Harcamalarınız konusunda ise daha temkinli olmaya özen göstermelisiniz.

OĞLAK BURCU (18 AĞUSTOS 2022) *

Bugün gün boyu sezgileriniz sizi yönlendirecektir. Bazı alışkanlıklarınızdan asla taviz vermiyorsunuz. Bu geleneksel tavırlarınız yakın çevrenizce eleştiri konusu olabiliyor. Yeniliklere daha fazla açık olmalısınız.

KOVA BURCU (18 AĞUSTOS 2022) *

Çevrenize karşı inatçı yapınızı ortaya çıkarmaktan haz etmeseniz de yaşadığınız olayları kendi tarzınıza göre yönlendiriyor ve bazen de bu yüzden haksız yere eleştirilerin odağında oluyorsunuz. İnandığınız konularda savaş vermekten asla vazgeçmeyin.

BALIK BURCU (18 AĞUSTOS 2022) *

Bugün, sizin için fırsatların oldukça bol olduğu bir gün. Yaptığınız işler ve kazançlarınız konusunda kendinize güveniniz bazen fazla risk almanıza neden olabiliyor. Sizin en büyük kusurunuz, olayları abartmak ve gerçekleri saptırmak olabilir.

  • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
  • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
  • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir