16 Şubat Aslan Dolunayı Ve Burçlara Etkisi

16-subat-aslan-dolunayi-ve-burclara-etkisi

Aşk mı istiyorsun, güç mü? Küllerimizden arınmadan önceki son duraktayız. Kadersel ağlar ilmek ilmek işleniyor ve gelişen olaylar karşısında sanki karar mekanizmamız elimizde değil. Eylül ayından bu yana yeni bir kadersel yolculuk başladı ve 16 Şubat ve önümüzdeki 15 gün bizi derinden etkileyecek muazzam enerjilerle hayatımızı değiştirecek. Çünkü kadersel tutulma hattı tetiklendi dostlarım.

Hayatımızda gelişen yeni bir aşk, eski bir beraberliğin tekrar kapımızı çalması, yeni bir iş ya da önemli kadersel bir karar, kararsızlıklarımız ya da kayıplarla ilgili geçtiğimiz 2 ay içerisinde epeyce zorlandık. Zihnimizde sorular, adım atmaya mecalimiz yok ama bir o kadar da hırslı ve tutkuluyuz.

Güç, Hakkı Yenilenlere Altın Kaseyle Sunulacak

Evlilik, iş, aşk, para, hangi konuda zorlanıyorsak ve ciddi emek verdiysek şimdi hakkı yenilenler kazanacak. Küllerimizden doğmadan önceki son çıkış alanındayız. Yeter ki içinizdeki gücü keşfedin ve parladığınızda kibir ve egoya teslim olmayın. Çocuklarımızı ve kadınlarımızı ekstra korumamız gereken bir dönemden geçtiğimizin de altını çizerken, ihtiyaç sahiplerini görmezden gelmemek ilahi sistem tarafından ödüllendirilecek.

Aslan Dolunayıyla birlikte oldukça güçlü olurken, dünya genelinde siyasi liderler, yöneticiler, ünlüler, eğlence hayatı, çocuklar ve parasal konular gündemimizde olacak. Gücü elinde iradesiyle tutan, aşkı hakkıyla yaşamak isteyenler korkmasın, sizler parlayacaksınız. Olacak olan manipülasyonlarda hakkımızı aramak da oldukça önemli olacak. Sağlık açısından kalp, damar, tansiyon, dolaşım sistemi ve bağırsak solucanlarına karşı dikkatli olmalıyız.

Koç Burcu

Koç Burcu

Aşk hayatınız hız kazanıyor. Arkadaş ortamınızdaki eleştirilere kulak tıkamak önemli gibi görünüyor. Çocuklarınızın sağlığıyla ilgili de önemli mi önemli bir döngüde bulunuyor olabilirsiniz. Sürpriz kazanç kapılarınızla ilgili riskli atılımlar yapmamaya dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda arkanızdan planlananlara karşı temkinli adımlar atmalısınız.

Boğa Burcu

Boğa Burcu

En fazla etki alanlardan biri siz olabilirsiniz. Aile ve yuva alanınızda değişen koşullar karşısında hız kazanılacak bir döngüdesiniz. Ev alma, yer değiştirme konuları gündemdeyken, kariyer ve iş hayatınızda değişen şartlar karşısında biraz zorlanıyor olabilirsiniz. Aile büyüklerinizin sağlığıyla ilgili yolculuklar gündeminizde olabilir. Değişen şartlar ne olursa olsun kendinize özen göstermek oldukça önemliyken, kalabalık ortamların arasındaki kişilerden alacağınız yardım ve destek oldukça kıymetli olacak.

İkizler Burcu

İkizler Burcu

Eğitim, medya, pazarlama konusunda hızlı atılımlar yapacağınız bir döngüdesiniz. Daha çok iş seyahatlerinin aktif olacağı bir döngüden geçerken, yeni sözleşme ve anlaşmalar kapınızda ancak bu süreç içerisinde parasal konulara oldukça dikkat etmelisiniz. Beraberliklerinizde ben-sen egosunu yıkabilirseniz önümüzdeki günlerde çok daha rahat edeceksiniz.

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

Parasal konularda değişen koşullar, olgunlaşan fırsatlar söz konusuyken, burada hırslı davranmak sizi zorlayabilir. Aşk hayatınızda gitmesi ve bitmesi gereken kim varsa bu dolunay ile birlikte giderken, sizi hak eden kişiyle birlikte yürümek isteyeceksiniz. Uzak seyahatler gündeminizde olacak. Hukuksal süreçlerle ilgili hakkınızın yendiği ne varsa güçleneceksiniz.

Aslan Burcu

Aslan Burcu

Sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken önemli bir döngüden geçmektesiniz. Kalp, tansiyon ve dolaşım sisteminize çok dikkat etmelisiniz. Beraberliklerinizde ben ve sen arasında kalırken, gerçekten kendinize ne kadar önem veriyorsunuz. Evliliğinizin içerisinde başkalarının yorumları ve beraberliğinize olan eleştirileri ne kadar önemli? Yoksa eski mutlu günleriniz mi? Kendi değerinizi bilmeniz gereken günlerden geçerken, iş ve kariyer konusunda yapacağınız atılımlarda her ne kadar zorlansanız da güçlenerek hız kazanacaksınız.

Başak Burcu

Başak Burcu

Gizlilik ve sırlar açığa çıkıyor. İş hayatınızda değişen şartlar karşısında biraz zorlanabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili her türlü konuda kendinize çok ama çok önem vermelisiniz. Akraba ve kardeşlerinizin sağlıksal durumları ya da ameliyat operasyonları sırasında onların yanlarında olmak isteyebilirsiniz. Ev ve hane değişiklikleri ve taşınmalar gündeminizde olabilir.

Terazi Burcu

Terazi Burcu

Çevrenizdeki pek çok kişinin ilgisini çekeceğiniz, kutlama ve organizasyonların içerisinde bulunmak isteyebilirsiniz. Çalışma hayatınızda oldukça şanslı bir dönemeçten geçerken, ünlüler ya da firma yöneticilerinden aldığınız destekle birlikte yükselişe geçebilirsiniz. Kalbi yalnız olanlar önümüzdeki 15 gün içerisinde iş ya da sağlık konularıyla ilgili katıldığınız organizasyonlar içerisinde yeni birine kalbinizi kaptırabilirsiniz, haberiniz olsun.

Akrep Burcu

Akrep Burcu

Kariyer hayatınızda değişen ve dönüşen şahane bir döngünün içerisinde olacaksınız. Taşınma, ev ve hane değişiklikleri gündeminizde olabilir. Değişen şanslı etkiler bir yana hem kendi sağlığınız hem de aile büyüklerinizin sağlığına oldukça dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınızda da kadersel pek çok olayın içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Birbirinize kenetleneceğiniz bir süreçten geçerken, beraberliğinizde yeni önemli bir adım içerisinde bulunabilirsiniz. Belki haneye bir bebeğin gelmesi, belki evlilik ile ilişkinin taçlandırılması belki de yeni bir yerleşim alanı.

Yay Burcu

Yay Burcu

Eğitim, medya ve uluslararası projelerinizde hız kazanacağınız şahane etkiler altındasınız. Uzunca süredir beklediğiniz terfi, tayin ya da önemli bir sınavın sonucunda bir yükseliş bekliyorsanız, gökyüzünün ışıltıları sizinle. Sağlıksal anlamda eşinizin ve kendi akrabalarınızın sağlıksal problemleri biraz içinizi sıkabilir. Önemli hukuksal bir probleminiz bulunuyorsa, arkanızdan dönen oyunlara biraz dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

Parasal konularınızda temkinli adımlar atmanız, borçlarınızı ödeme, tazminat ve miras konularıyla uğraşırken kendinizi bulabilirsiniz. Aile büyüklerinizin ya da eşinizin ameliyatları gündeminizde olabilir. Beraberliğinizde önemli bir dönemeçten geçiyorsanız biraz kendinize zaman tanımak oldukça önemli olacak diyebilirim.

Kova Burcu

Kova Burcu

Genişleyen çevreniz ve güç kazanacağınız pek çok ortamın içerisinden geçeceksiniz. Ancak manipülasyonlara karşı oldukça temkinli ve dikkatli olmanızı öneriyorum. Parasal konularla, kariyerinizle ilgili yapacağınız atılımlar özellikle hafta sonuna doğru daha kazançlı ve fırsatlı kapılar size sunacak gibi görünüyor. Evlilik ve ilişkilerinizde önemli kadersel bir karar almak üzere olabilirsiniz. Hakkınızda her şey hayırlarla gelsin.

Balık Burcu

Balık Burcu

Sağlık, tedavi, diyet ve detoks programlarına başlamak için şahane bir döngünün içerisinden geçmektesiniz. Kendinize özel zaman ayırmanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Hakkınızın yenildiği her türlü konuda artık güçleneceğiniz bir süreci yaşayacaksınız, özellikle iş ve kariyer alanınızda. Aslan dolunayıyla birlikte yeni sözleşme ve teklifler, eğitim, satış, pazarlama alanında yeni iş alanları ve takım arkadaşlarıyla yol almak için gökyüzü sizi destekliyor olacak.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir