16 Aralık Günlük Burç Yorumları! Burcunuzu Bugün Neler Bekliyor?

16-aralik-gunluk-burc-yorumlari!-burcunuzu-bugun-neler-bekliyor?

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 16 Aralık perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  16 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

 • Venüs Retrosu yaklaşıyor! Etkileri ne olacak, ne zaman sona erecek?

16 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

KOÇ BURCU (16 ARALIK 2021) *

Sevgili Koçlar, kendinizi maddi, manevi açıkça ifade edebileceğiniz bir gün. Özellikle otoriter figürlere karşı olumsuz durumları, olumluya çevirebilirsiniz. Çözümcü yaklaşmanız beğeni toplayabilir.

BOĞA BURCU (16 ARALIK 2021) *

Sevgili Boğalar, hayata bakışınızı artık daha iyi anlayabileceğiniz bir gün. Eğitiminiz, yurtdışı konuları ya da hukuksal durumlarınız varsa kendinize daha çok güvenin geldiğini hissedebilirsiniz. Ilımlı haliniz dikkat çekebilir, pek samimi olmadığınız kişilerden güzel geri dönüşler alabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (16 ARALIK 2021) *

Sevgili İkizler, ortaklaşa maddi gelirleriniz için yapacağınız girişimlerde kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Mali tablonuz için önemli adımlar atabilir, çözümler üretebilirsiniz. Daha iyi hissettiğiniz bir gün.

YENGEÇ BURCU (16 ARALIK 2021) *

Sevgili Yengeçler, ikili ilişkilerinizi güçlendirmek için planlar, programlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle bir arada olmak sizi keyiflendirebilir. Aranızda küslükler varsa bugün toparlamak için ideal.

ASLAN BURCU (16 ARALIK 2021) *

Sevgili Aslanlar, meslek hayatınızda çalışma arkadaşlarınıza kendinizi net ifade edebileceğiniz bir gün. Otoriter figürlerin çalışma azminizle beğenisini toplayabilirsiniz. Toplumsal statünüzle ilgili değişimler söz konusu olabilir.

BAŞAK BURCU (16 ARALIK 2021) *

Sevgili Başaklar, eşinizin akrabaları, uzak yerlerle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Eğitimlerinizde kendinizi öne çıkarmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Olaylara çözümsel yaklaşmanız özel hayatınızda da karşılık görebilir. Sevdiğinizle güzel planlar devreye girebilir.

TERAZİ BURCU (16 ARALIK 2021) *

Sevgili Teraziler, finansal tablonuz için ailenizden destekler görebileceğiniz bir gün. Ortaklaşa miras, kredi durumlarınız varsa çözümler üretebilirsiniz. Fiziksel olarak kendinizi daha dinç hissedebilirsiniz.

AKREP BURCU (16 ARALIK 2021) *

Sevgili Akrepler, ikili ilişkileriniz, evliliğinizi, ortaklıklarınızı toparlamak için ideal günlerden. Yakın çevrenizin de desteğini görerek birlikte hareket edebilirsiniz. İletişim diliniz yapıcı olduğunda kişilerle aranızın daha ılımlı olduğuna şahit olabilirsiniz.

YAY BURCU (16 ARALIK 2021) *

Sevgili Yaylar, iş çevrenizden aldığınız geri dönüşler iyi hissettirebilir. İşinize daha odaklı olabilirsiniz. Günlük rutinlerinizi düzenleyebilir, yeni girişimler için maddi durumunuzda değişimler yapabilirsiniz. Harcamalar konusunda mali tablonuzu kontrol edebilirsiniz. Sağlığınızda iyileşmeler söz konusu.

OĞLAK BURCU (16 ARALIK 2021) *

Sevgili Oğlaklar, özel hayatınızda sevgi dilinizi kullandığınızda her şeyin daha iyi ilerlediğine şahit olabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili güzel haberler alabilir, sevgilinizle birlikte tatil planları yapabilirsiniz. Verimli geçirebileceğiniz bir gün.

KOVA BURCU (16 ARALIK 2021) *

Sevgili Kovalar, ailenizle birlikte geçirmek isteyeceğiniz bir gün. Geçmişte kalan anılar gündeme gelirken kendinizi olaylara çözümler bulmuş gibi hissedebilirsiniz. Ruh halinizdeki değişim olumlu yönde olabilir. Güzel yemek organizasyonları yapabilirsiniz.

BALIK BURCU (16 ARALIK 2021) *

Sevgili Balıklar, yakın çevrenizle birlikte umutlarınız ve hayallerinize dair konuşmalar yapabilir, girişimlerde bulunabilirsiniz. Daha ılımlı olabileceğiniz bir gün. Görüşlerinizi daha net ifade edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR

   • MERKÜR RETROSU BAŞLADI! BURÇLARI NELER BEKLİYOR? TIKLAYIN…
   • 22 AĞUSTOS MAVİ DOLUNAY gerçekleşti! Etkileri ne olacak?
   • 2021 yılında bizi neler bekliyor? İşte 2021 astroloji yorumu
   • Koç Burcu 2021 astroloji yorumu: Koçları bu yıl neler bekliyor?
   • 2021’de Boğa burcunu neler bekliyor? 2021 Boğa burcu yorumu
   • 2021 yılında İkizler Burcu’nu neler bekliyor? 2021 İkizler Burcu yorumu
   • 2021’de Yengeç burcunu neler bekliyor? 2021 Yengeç Burcu yorumu
   • 2021 yılında Başak burcunu neler bekliyor? 2021 Başak burcu yorumu
   • 2021’de Aslan burcunu neler bekliyor? 2021 Aslan Burcu yorumu
   • 2021 yılında Terazi burcunu neler bekliyor? 2021 Terazi burcu yorumu
   • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
   • Mars Retrosu tüm dünyayı kasıp kavuracak! Hangi burçlar etkilenecek?
   • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
   • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir