13 Şubat Günlük Burç Yorumları! Bugün Burcunuzu Neler Bekliyor?

13-subat-gunluk-burc-yorumlari!-bugun-burcunuzu-neler-bekliyor?

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 13 Şubat 2022 Pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 13 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  • Şubat ayı burç yorumları 
  • Haftalık Burç Yorumları (7 Şubat-13 Şubat):

KOÇ BURCU (13 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Koç; Aile ve evinizle ilgileniyorsunuz ama tartışma ve anlaşmazlıklar yaşanabilir. Çok çalışıyorsunuz, ailenizi ihmal etmemelisiniz. Maddi kaynaklarla ilgili ise ani fırsatlarınız var.

BOĞA BURCU (13 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Boğa; seyahatlerde dikkatli olmalısınız, kazalara açıksınız. İlişki ya da flörtünüzde bazı anlaşmazlık ya da sorunlar yaşanabilir. İlişki, flörtlerde tartışma yaşanabilir, dikkatli olmalısınız.

İKİZLER BURCU (13 ŞUBAT 2022) *

Sevgili İkizler; maddi kaynaklar, para konularında bugün fazla harcama yapabilirsiniz dikkatli olmalısınız. Borç ve ödemelerinizi ihmal etmeyin. Sonradan sorunlar büyüyebilir.

YENGEÇ BURCU (13 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Yengeç; ilişki, partner ya da ortağınızla bugün tartışma yaşayabilirsiniz ve duygusal olarak hassas olduğunuz için alınganlık yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizden ise ani şans ve fırsatlarınız var.

ASLAN BURCU (13 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Aslan; içe çekildiğiniz ve yalnız kalmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz, nereden geldiği belli olmayan eklem, kemik, kas problemleri yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda ise ani gelen fırsatlarınız var.

BAŞAK BURCU (13 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Başak; sosyalleştiğiniz ve arkadaşlarınızla beraber olduğunuz bir gündesiniz. Aşk, flörtünüzle bugün tartışma yaşayabilirsiniz. Aslında karşınızda pek çok fırsat var. Sakin kalmaya çalışın.

TERAZİ BURCU (13 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Terazi; kariyer ve iş hayatınızla ilgilenebilirsiniz. Aile içinde bazı problemler sizi duygusal olarak yorabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Gözünüzü dört açın.

AKREP BURCU (13 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Akrep; yurt dışı, eğitim, hukuk ya da uzak akrabalarınızla ilgilenebilirsiniz ama iletişim sorunlarına dikkat. Tartışma içinde kalınabilir. Seyahatlerde ise kazalara açıksınız. Bugün seyahat ederken ekstra özen göstermelisiniz.

YAY BURCU (13 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Yay; maddi kaynaklar, harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Çok para harcayabilirsiniz ve bu sizi ciddi sorunlar içinde bırakabilir. İlişki, flörtünüzde bugün anlaşmazlıklar yaşanabilir, sakin kalmaya çalışın.

OĞLAK BURCU (13 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Oğlak; ilişki, evlilik ya da partnerle ilgilendiğiniz bir gündesiniz ama aile içindeki bazı sorunlar canınızı yakabilir. Akşam saatlerinde kardeşler, kısa seyahatlerden yana şanslısınız.

KOVA BURCU (13 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Kova; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar, sağlığınızla ilgili bugün problemler yaşayabilirsiniz. Kendinizi dinlendirmeniz gereken bir gündesiniz. Bilinçaltınız o kadar yoğun ki uyumakta da zorlandığınız bir süreçte olabilirsiniz.

BALIK BURCU (13 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Balık; flört, aşk, çocuklarınızla ilgili bugün problemler yaşanabilir. Tartışmalara dikkat etmelisiniz. Fazla gergin olmak, problemlerinizin büyümesine sebep olabilir. Sağlık olarak ise korunuyorsunuz.

  • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
  • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
  • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir