13 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları! Bugün Burcunuzu Neler Bekliyor?

13-mayis-2022-gunluk-burc-yorumlari!-bugun-burcunuzu-neler-bekliyor?

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 13 Mayıs 2022 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 13 Mayıs 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  • Mayıs 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?

KOÇ BURCU (13 MAYIS 2022) *

Bugün ilişki ya da ortaklıkta sorunlar yaşanabilir. Özellikle ilişki ya da evlilikte sevginizi göstermekte ve hissetmekte zorlanabilirsiniz. Duygusal olarak sizi üzebilecek bazı sorunlar gerçekleşebilir. Baş bölgesi rahatsızlıklarına dikkat etmelisiniz. Ani para çıkışlarına ise dikkat. Harcama yapmamaya çalışın. Gizli düşmanlarla tartışmalar yaşanabilir.

BOĞA BURCU (13 MAYIS 2022) *

Bugün çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar, gündelik işler, sağlık ya da evcil hayvanlarınızla ilgili bazı sorunlar yaşanabilir. Bazı psikolojik sorunlar ve yara almaya açıksınız. Ruhen şifaya ihtiyacınız olduğunu özellikle bugün fark edebilirsiniz. Ayrıca gizli karmik bir ilişki canınızı yakabilir. Sağlık konularında bel bölgesi, boyun bölgesi rahatsızlıklarına dikkat etmelisiniz. Sosyal çevrenizden biriyle tartışma yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (13 MAYIS 2022) *

Bugün aşk, çocuk, ilişkiler, hobi konusuna yönelebilirsiniz ve bazı sorunlar yaşanabilir. Sosyal çevrenizden yara aldığınız durumlar tekrar duygusal olarak sizi üzebilir. Aşk konusunda psikolojik korkularınızdan dolayı ani fevri tepkiler gösterebilirsiniz. Hobi konusunda ise aslında ilham kapılarınız açık ve ani farkındalıkla güzel işler ortaya serebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (13 MAYIS 2022) *

Bugün aile ve ev hayatınızla ilgilenebilirsiniz ama iş hayatınızdaki bazı durumlar sizi üzebilir. Ayrıca sosyal çevrenizde ani durumlar ve sizi çok eden olaylar içinde kalabilirsiniz. Seyahatlerde ise dikkatli olun. Eğitimde ani tartışma içinde kalabilirsiniz.

ASLAN BURCU (13 MAYIS 2022) *

Bugün eğitim, kısa seyahatler, yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgilenebilirsiniz. Ama harcamalarınıza dikkat etmeli ani harcamalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Kariyer hayatınızda da ani gelişmeler olumlu ya da olumsuz gerçekleşebilir. Bazı eski aşklar karşınıza çıkabilir ve duygusal olarak sizi yorabilir. İletişime bugün çok ama çok dikkat.

BAŞAK BURCU (13 MAYIS 2022) *

Bugün maddi kaynaklarla ilgilenebilirsiniz ama çok harcama yapabilirsiniz. Harcamalarınızda tutarlı olmalısınız tavsiye ediyorum. Maddi açıdan korunuyorsunuz ama bazı borç durumları canınızı yakabilir. Yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularında ani kararlar sizin para harcamanıza sebep olabilir. Partner ya da ortakla da ani tartışma yaşayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU (13 MAYIS 2022) *

Bugün kendinizle ilgilenmek, güzelleşmek için güzel bir gündesiniz ama ikili ilişkiler ve ortaktan yana bazı sorunlar gerçekleşebilir ve canınız yanabilir. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz özellikle zehirlenme, bağışıklık konusunda kendinize iyi bakmalısınız. Ani harcamalara da dikkat.

AKREP BURCU (13 MAYIS 2022) *

Bugün içe çekilebilirsiniz ve sağlık olarak kendinizi iyi hissedemeyebilirsiniz. Sağlığınıza ekstra dikkat etmelisiniz. Çalışma hayatınızdaki kadınlarla ilgili sorunlar sizi üzebilir. İkili ilişki ya da ortaklıkta ani problemler yaşanabilir.

YAY BURCU (13 MAYIS 2022) *

Bugün sosyal çevre ve arkadaşlarınızla bugün daha çok ilgilenebilirsiniz. Aşk konusunda bazı durumlar sizi zorlayabilir. Çocuk ya da hobinizde canınızı sıkacak durumlar içinde kalabilirsiniz. Aile içinde tartışmalara dikkat. Ayrıca genetik rahatsızlıklarınız nüksedebilir.

OĞLAK BURCU (13 MAYIS 2022) *

Bugün Kariyer ve iş hayatınızda bugün bazı durumlar duygusal olarak sizi zorlayabilir. Aile içindeki sorunlar iş hayatınıza yansıyabilir. Aşk ve çocuk konusunda ani gelişmeler var. İletişimde tartışma yaşayabilirsiniz ve trafikte dikkatli olmalısınız.

KOVA BURCU (13 MAYIS 2022) *

Bugün Kariyer ve iş hayatınızda bugün bazı durumlar duygusal olarak sizi zorlayabilir. Aile içindeki sorunlar iş hayatınıza yansıyabilir. Aşk ve çocuk konusunda ani gelişmeler var. İletişimde tartışma yaşayabilirsiniz ve trafikte dikkatli olmalısınız.

BALIK BURCU (13 MAYIS 2022) *

Bugün maddi kaynaklar, vergi, borçlar, ödemeler, nafaka miras gibi konular gündeminize gelebilir ve harcamalarınız artabilir. Artık maddi kaynaklarda bereketli bir döneme giriyorsunuz bundan dolayı kazançlarınızı daha verimli kullanmaya çalışmalısınız. Ani sağlık problemlerine dikkat, immün sisteminiz bu dönemde zayıf olabilir.

  • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
  • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
  • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir