13 Aralık Günlük Burç Yorumları! Burcunuzu Bugün Neler Bekliyor?

13-aralik-gunluk-burc-yorumlari!-burcunuzu-bugun-neler-bekliyor?

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 13 Aralık pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  13 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

 • Güneş tutulması gerçekleşti! Hangi burçlar nasıl etkilenecek?9

13 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

KOÇ BURCU (13 ARALIK 2021) *

Sevgili Koçlar, kendinize odaklı başlayacağınız bir hafta. Hayata bakışınızı değiştirmek isteyebilir,  kişiliğinizi geliştirmek için adımlar atabilirsiniz. Tavrınızda beğenmediğiniz durumlar varsa neler yapabileceğinizi keşfetme zamanı.

BOĞA BURCU (13 ARALIK 2021) *

Sevgili Boğalar, haftaya enerjiniz düşğk başlayabilirsiniz. Kendinizle ilgili ruhunuza iyi gelebilecek araştırmalara girmek isteyebilirsiniz. Danışmanlıklar alabilir, kendinizi iyi hissetmek için açık hava yürüyüşleri yapabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (13 ARALIK 2021) *

Sevgili İkizler, umutlarınız ve hayallerinize dair girişimlerin olacağı bir haftaya başlıyorsunuz. Yeni yerler keşfedebilir, sosyal çevrenizle hareket etmek isteyebilirsiniz. Derneklere destek olmak isteyebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (13 ARALIK 2021) *

Sevgili Yengeçler, iş odaklı başladığınız bir hafta. Meslek  hayatınızda öne çıkabilmek için atılımlarda bulunabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken daha hareketli olabilirsiniz. Olumlu girişimler yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU (13 ARALIK 2021) *

Sevgili Aslanlar, seyahatlerin gündeme gelebiliceği bir haftaya başlıyorsunuz. Akademik kariyer planlayanlar bu verimden yararlanabilir. Yoğun çalışanlar kendilerini geliştirmek için girişimlerde bulunabilir.

BAŞAK BURCU (13 ARALIK 2021) *

Sevgili Başaklar, borç, kredi kısacası mali konularda yoğun olacağınız bir hafta. Yeni araştırmalar gelir gider dengenizi kurmaya yönelik olabilir. Kaygılanmamaya çalışın. Fiziksel olarak yenilenmek isteyebilirsiniz.

TERAZİ BURCU (13 ARALIK 2021) *

Sevgili Teraziler, ortaklıklarınız, ikili ilişkileriniz aktif bir haftaya başlıyorsunuz. Bazı durumlarda duygusal iniş çıkışlar yaşanabilir. İmzalar gündeme gelebilir. Davalarınızla alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU (13 ARALIK 2021) *

Sevgili Akrepler, iş hayatınızda yoğun bir haftaya başlıyorsunuz. Nirlikte çalıştığınız kişilerle fikir alışverişleri yapabilirsiniz.Sağlık için girişimlerde bulunabilirsiniz. Yeni diyetler gündeme gelebilir.

YAY BURCU (13 ARALIK 2021) *

Sevgili Yaylar, çocuklarınız, aşk hayatınız, hobilerinizin öne çıkabileceği bir hafta başlıyor. Çocukların eğitim hayatlarıyla alakalı haberler gelebilir. Sevdiğiniz kişiyle tatil planları yapabilirsiniz. Hobileriniz için belki de yeni fırsatları yakalayıp, işe çevirmek için adımlar atabilirsiniz.

OĞLAK BURCU (13 ARALIK 2021) *

Sevgili Oğlaklar, evden çıkmak istemeyeceğiniz bir hafta başlıyor. Tadilatlar, ailevi konular, taşınma durumları gündeminize gelebilir. Ebeveynlerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Dekorasyona yönelmek ruhunuza iyi gelebilir.

KOVA BURCU (13 ARALIK 2021) *

Sevgili Kovalar, iletişiminiz oldukça yoğun bir haftaya başlıyorsunuz. Seyahatler gündeme gelebilir. Yakın çevrenizle uyum içerisinde olabilirsiniz. Eğitimler için oldukça verimli bir süreç.

BALIK BURCU (13 ARALIK 2021) *

Sevgili Balıklar, finansal konularınıza odaklandığınız bir hafta başlıyor. Yatırım ve birikimler için gelir gider dengenizi kurmak isteyebilirsiniz. Maaşlarınızla alakalı gündemler oluşabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR

   • MERKÜR RETROSU BAŞLADI! BURÇLARI NELER BEKLİYOR? TIKLAYIN…
   • 22 AĞUSTOS MAVİ DOLUNAY gerçekleşti! Etkileri ne olacak?
   • 2021 yılında bizi neler bekliyor? İşte 2021 astroloji yorumu
   • Koç Burcu 2021 astroloji yorumu: Koçları bu yıl neler bekliyor?
   • 2021’de Boğa burcunu neler bekliyor? 2021 Boğa burcu yorumu
   • 2021 yılında İkizler Burcu’nu neler bekliyor? 2021 İkizler Burcu yorumu
   • 2021’de Yengeç burcunu neler bekliyor? 2021 Yengeç Burcu yorumu
   • 2021 yılında Başak burcunu neler bekliyor? 2021 Başak burcu yorumu
   • 2021’de Aslan burcunu neler bekliyor? 2021 Aslan Burcu yorumu
   • 2021 yılında Terazi burcunu neler bekliyor? 2021 Terazi burcu yorumu
   • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
   • Mars Retrosu tüm dünyayı kasıp kavuracak! Hangi burçlar etkilenecek?
   • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
   • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir