10 Aralık Günlük Burç Yorumları! Burcunuzu Bugün Neler Bekliyor?

10-aralik-gunluk-burc-yorumlari!-burcunuzu-bugun-neler-bekliyor?

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 10 Aralık cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  10 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

 • Güneş tutulması gerçekleşti! Hangi burçlar nasıl etkilenecek?9

10 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

KOÇ BURCU (10 ARALIK 2021) *

Sevgili Koçlar, olayları geride durarak izlemek isteyeceğiniz bir gün. Bilinçaltınız devreye girebilir, inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. Ruhunuza iyi gelecek,sizi dinginleştirecek girişimlerde bulunabilirsiniz . Sağlığa dikkat.

BOĞA BURCU (10 ARALIK 2021) *

Sevgili Boğalar, bugün organizasyonlara katılabilir, arkadaşlarınızla plan program yapabilirsiniz. Yeni çevreler ilginizi çekebilir. Hayata karşı umutlarınız ve hayallerinizle ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (10 ARALIK 2021) *

Sevgili İkizler, kariyer hayatınızda yoğunluk söz konusu olabilir. Otoriter figürlerle birlikte hareket edebilirsiniz. Mesleğinizde atmak istediğiniz bir adım varsa bugün değerlendirebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (10 ARALIK 2021) *

Sevgili Yengeçler, bugün araştırma yapmak için ideal günlerden. Eğitimler, yurtdışı konuları ilginizi çekebilir. Uzaktan gelecek haberler olabilir. Eşinizin akrabaları gündeme oturabilir.

ASLAN BURCU (10 ARALIK 2021) *

Sevgili Aslanlar, maddi konularla alakalı gelişmelerin öne çıktığı bir gün. Miras, borç ya da kredilerle alakalı yapacağınız araştırmalar sizi tatmin edebilir. Sağlık olarak yenilenmek isteyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU (10 ARALIK 2021) *

Sevgili Başaklar, ikili ilişkileriniz bugün oldukça aktif. Sevdiklerinizle bir arada olmak isteyebilirsiniz. İmzalı işleriniz ya da hukuksal konularınız varsa bugün gelişmeler olabilir.

TERAZİ BURCU (10 ARALIK 2021) *

Sevgili Teraziler, günlük rutin işlerinizi düzenleyebilir ya da çok yoğun tempoda çalışabilirsiniz. Birlikte iş yaptığınız kişilerle ilgili gelişmeler gündeme oturabilir. Sağlığınız için girişimlerde bulunabilirsiniz.

AKREP BURCU (10 ARALIK 2021) *

Sevgili Akrepler, özel hayatınız canlanıyor. Çocuğunuzla ilgili güzel haberler gelebilir, sevdiğiniz ya da flörtünüzle planlar yapabilirsiniz. Hobilerinizle alakalı gezip, görmek, yeni yerler keşfetmek isteyebilirsiniz.

YAY BURCU (10 ARALIK 2021) *

Sevgili Yaylar, ailenizle alakalı gelişmelerin olacağı bir gün. Evden çıkmak istemeyebilirsiniz. Dekorasyonla uğraşabilir, akşama güzel sofralar kurabilirsiniz. Alım satımlar gündeme gelebilir.

OĞLAK BURCU (10 ARALIK 2021) *

Sevgili Oğlaklar, iletişim odaklı başlayacağınız bir gün. Kısa seyahatler gündeme gelebilir. Yakın çevrenizden destek görmek keyfinizi yerine getirecektir. Eğitiminiz için girişimlerde bulunabilirsiniz.

KOVA BURCU (10 ARALIK 2021) *

Sevgili Kovalar, yatırım ve birikimlerinizle alakalı  bir gün. Harcama dengenizi kurmak isteyebilir, maaşınızla alakalı haberler gelebilir. Manevi olarak kendinizi güçlü hissedebilirsiniz.

BALIK BURCU (10 ARALIK 2021) *

Sevgili Balıklar, bugün kendinizle alakalı girişimlerin artacağı bir gün. Dış görünüşünüze ve sağlığınıza odaklı olabilirsiniz. Yeni programlara yazılabilir, kendinizi ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR

   • MERKÜR RETROSU BAŞLADI! BURÇLARI NELER BEKLİYOR? TIKLAYIN…
   • 22 AĞUSTOS MAVİ DOLUNAY gerçekleşti! Etkileri ne olacak?
   • 2021 yılında bizi neler bekliyor? İşte 2021 astroloji yorumu
   • Koç Burcu 2021 astroloji yorumu: Koçları bu yıl neler bekliyor?
   • 2021’de Boğa burcunu neler bekliyor? 2021 Boğa burcu yorumu
   • 2021 yılında İkizler Burcu’nu neler bekliyor? 2021 İkizler Burcu yorumu
   • 2021’de Yengeç burcunu neler bekliyor? 2021 Yengeç Burcu yorumu
   • 2021 yılında Başak burcunu neler bekliyor? 2021 Başak burcu yorumu
   • 2021’de Aslan burcunu neler bekliyor? 2021 Aslan Burcu yorumu
   • 2021 yılında Terazi burcunu neler bekliyor? 2021 Terazi burcu yorumu
   • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
   • Mars Retrosu tüm dünyayı kasıp kavuracak! Hangi burçlar etkilenecek?
   • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
   • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir