01 Aralık Günlük Burç Yorumları! Bugün Burcunuzu Neler Bekliyor?

01-aralik-gunluk-burc-yorumlari!-bugun-burcunuzu-neler-bekliyor?

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 01 Aralık çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  01 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

01 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI *

İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

KOÇ BURCU (01 ARALIK 2021) *

Sevgili Koçlar, bugün sabah saatlerinde biraz durgun olabilirsiniz ancak öğleden sonra finansal konularda aktif bir gün yaşayabilirsiniz. Ortaklaşa maddi gelirler, eşinizin parası, vergiler, miraslar gündeminize gelebilir. Araştırmalar yapabilir, geleceğinize dair umut ve hayalleriniz için girişimlerde bulunabilirsiniz.

BOĞA BURCU (01 ARALIK 2021) *

Sevgili Boğalar, düzeninizi sabah saatlerinde kurabilir, öğleden sonra ikili ilişkilerinizde aktiflik başlayabilir. Evliliğiniz,ortaklıklarınız, yakın ilişkide olduklarınız gündeminize gelebilir. Maddi konularınız için otoriter figürlerden destekler görebilirsiniz.

İKİZLER BURCU (01 ARALIK 2021) *

Sevgili İkizler, günlük rutin işlerinize zamanınızı ayırabilirsiniz. Bununla birlikte çalıştığınız kişiler ve sağlığınız ön plana çıkabilir. Girişimlerde bulunabilirsiniz. Hukuksal davalarınız varsa bugün gelişmeler görülebilir, ikili ilişkilerinizde  desteklendiğinizi hissedebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (01 ARALIK 2021) *

Sevgili Yengeçler, özel hayatınızla ilgili gelişmelerin olduğu bir gün. Flörtünüzle güzel vakit geçirebilir, tatil planlarını devreye sokabilirsiniz. Çocuklarınızın okul hayatı ve eğitimleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. İş çevresinden destek görmek keyfinizi yerine getirecektir.

ASLAN BURCU (01 ARALIK 2021) *

Sevgili Aslanlar, bugün ev alım satımı,taşınma ve ebeveynlerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ev arayanlar bolca araştırmalar yapabilir. Özel hayatınızdan alacağınız destek keyfinizi yerine getirebilir.

BAŞAK BURCU (01 ARALIK 2021) *

Sevgili Başaklar,  iletişiminizin aktif olduğu bir gün. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilgili haberler alabilir bunun için adımlar atabilirsiniz. Ailevi konularda sorumluluklar alabilir, otorite figürleriyle anlaşabilirsiniz.

TERAZİ BURCU (01 ARALIK 2021) *

Sevgili Teraziler, maddi konularınız bugün ön planda. Yatırım ve birikimlerinizle alakalı yaşayacağınız gelişmeler olabilir. Maddi gelirlerinize odaklanarak çözümler bulmaya çalışabilirsiniz. Yakın çevrenizden alacağınız destek özel hayatınıza da yansıyabilir.

AKREP BURCU (01 ARALIK 2021) *

Sevgili Akrepler, günü tamamen kendinize ayırmak isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüze ve sağlığınıza odaklanarak spor yapma planları devreye girebilir. Maddi olarak aileyle alakalı sorumluluklar alabilirsiniz.

YAY BURCU (01 ARALIK 2021) *

Sevgili Yaylar, insanlardan uzaklaşmak,kendiniz için inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. Doğada olmak keyfinizi yerine getirebilir. Meditasyon yapabilirsiniz. Yakın çevreniz için sorumluluk almanız gerekebilir.

OĞLAK BURCU (01 ARALIK 2021) *

Sevgili Oğlaklar, sosyal hayatınız bugün gayet aktif. Organizasyonlara katılabilir, yeni kişileri hayatınıza dahil edebilirsiniz. Kendiniz için sorumluluk almak, azminizle işleri başarmak keyfinizi yerine getirebilir. Korkularınızdan arınabilirsiniz.

KOVA BURCU (01 ARALIK 2021) *

Sevgili Kovalar, meslek olarak öne çıkan bugü fazla mesai harcatabilir. Sosyal çevrenizden destekler alabilir, hayallerinizi gerçekleştirmek için adımlar atabilirsiniz. Kendinize güvenin.

BALIK BURCU (01 ARALIK 2021) *

Sevgili Balıklar, hayat felsefeniz, yurtdışı ve eğitim konuları için araştırmalar yapabilirsiniz. Kariyerinizle alakalı sorumluluklar almanız gerekebilir. Alacağınız destekle adımlar atabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR

   • MERKÜR RETROSU BAŞLADI! BURÇLARI NELER BEKLİYOR? TIKLAYIN…
   • 22 AĞUSTOS MAVİ DOLUNAY gerçekleşti! Etkileri ne olacak?
   • 2021 yılında bizi neler bekliyor? İşte 2021 astroloji yorumu
   • Koç Burcu 2021 astroloji yorumu: Koçları bu yıl neler bekliyor?
   • 2021’de Boğa burcunu neler bekliyor? 2021 Boğa burcu yorumu
   • 2021 yılında İkizler Burcu’nu neler bekliyor? 2021 İkizler Burcu yorumu
   • 2021’de Yengeç burcunu neler bekliyor? 2021 Yengeç Burcu yorumu
   • 2021 yılında Başak burcunu neler bekliyor? 2021 Başak burcu yorumu
   • 2021’de Aslan burcunu neler bekliyor? 2021 Aslan Burcu yorumu
   • 2021 yılında Terazi burcunu neler bekliyor? 2021 Terazi burcu yorumu
   • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
   • Mars Retrosu tüm dünyayı kasıp kavuracak! Hangi burçlar etkilenecek?
   • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
   • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir